Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Stilo 1.9 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Stilo 1.9 16v

    Цена 10 500лв.Колата е в перфектно състояние, много запазена кожа, платени годишен данък, Пълно Каско и Гражданска отговорност до 02. 2014г.Напълно обслужена: на 116 000км - сменени: ремък, ролки, масло, филтри, уплътнители на горивната помпа, задни дискове и накладки на 120 000км - сменени предни дискове (brembo), предни накладки, 2 задни амортисьора, изчистени отводнителни канали на панорамния покрив и напълно пребоядисана.4 летни и 4 зимни гуми. Оригинални джанти Schumacher edition.Панорамният покрив не се отваря, поради износени жила, но щората работи безпроблемно.Модификация: 1.9 16vТип двигател: ДизеловСкоростна кутия: РъчнаКатегория: КупеПробег: 120000 кмДата на производство: август 2004 г.Цвят: ЧервенОсобености:Безключово палене Автоматичен контрол на стабилносттаАнтиблокираща системаЕлектронна програма за стабилизиранеПарктроникВъздушни възглавници - ПредниНапълно обслужен2(3) ВратиЛети джантиПанорамен люкХалогенни фаровеАлармаКаскоЦентрално заключванеКлиматроникКожен салонБордкомпютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЕл. усилвател на воланаНавигацияРегулиране на воланаСистема за контрол на скоростта (автопилот)Мултифункционален воланСтерео уредба
    Прикачени файлове
    ПОЗДРАВИ

    #2
    колега за тази цена дето си я обявил мисля че продаваш BMW а не Стило, обикновенно вървят към 4-5 зависи от годината13. Забраняват се публични коментари по обявената цена, освен ако самият автор изрично не е упоменал, че приема такива!Модераторски екип на fiat-bg.org
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Здравейте,Абсолютно съм съгласен с Вас и точно заради това цената е такава. Ако обърнете внимание на екстрите на модела, на сервизните работи, които са извършени последните 3-4 месец, на застраховките и данъците, винетката дори, ще разберете, че не съм имал намерението да продавам автомобила и че в момента единственото нещо, което новият собственик трябва да направи е да отскочи до КАТ за нов талон , без да се притеснява за ремъци, ролки, консумативи, застраховки и т.н... Колата никога не е минавала през автокъща и е имала само 3 собственика. Километрите са абсолютно реални и най-често срещаните проблеми при Стило са отстранени.Решението ми да я продам е продиктувано от това, че след 9 месеца, ще имам нужда от малко по-голям автомобил Желая Ви хубав ден и слънчев уикенд!
      ПОЗДРАВИ

      Коментар


        #4
        Виждам, че имаш карта на навигацията. Коя версия е?

        Коментар


          #5
          нямам никаква идея коя е версията, но можем да се разберем на PM, ако искаш
          ПОЗДРАВИ

          Коментар


            #6
            продадена ли е колата?
            fiat stilo 1.9jtd 2003

            Коментар

            Working...
            X