Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат пунто гт 1 1.6 турбо 3300лв бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фиат пунто гт 1 1.6 турбо 3300лв бартер

    разделям се с колата защото ми трябва по голяма .колата е правен основен ремонт сменени 4 бутала олекотени сигменти нов колянов вал нови биели .олекотен маховик колата е;шлаифана до 1600 кубика ремонт на главата по големи клапани и по големи отвори ,сменени са основни биелни лагери .вци4ко по мотора и наи малката дефтунка е сменена.Колата има допалнително по голям кулер с турбо патища на 0.60мм .генерация на изпускателната система на 63 мм.допалнително спортни амортисори .вси4ко по предницата е сменено .както преди 2 месеца сам сменил преден десен лагер на фаг. отзад лагера сас смени по 100 лв .сашто така фтулките на задния мос .нови накладки отпред отзад.Колата има допалнително кожени седалки от фиат купе турбо .2 аир бег.вси.екстри само не и работи климатика .има хсенон кристални фарове.продавам я или я заменям за нешто по голямо за вси4ко си имам фактури по за ремонта на колата.тел 0876 763200 скаип :gaidata1988 Колата е 30000 км от ремонта и не пипа грам масло варви като луда
    Прикачени файлове
    ROSICA

    #2
    аз я продавам

    незнам как да сложа снимки на колта неизка Моля някои ако знае да ми помогне .благодаряви
    ROSICA

    Коментар


      #3
      Re: аз я продавам

      gozepe написа:
      незнам как да сложа снимки на колта неизка Моля някои ако знае да ми помогне .благодаряви
      Аз също не успях да кача снимки, въпреки че бях съобразил размер и формат. Качи снимките в някой сайт от типа на Докс, снимка.бг или мегаъплоуд

      Коментар


        #4
        нова цена 2600 лв колата е страхотна с нов акомулатор е сега

        :D :D
        ROSICA

        Коментар


          #5
          нова цена 2300 лв спешно

          колата си заслужава всяка стотинка :P :P :P моля админите да оправят цената по горе в заглавиято
          ROSICA

          Коментар

          Working...
          X