Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто МК2 1,9JTD

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто МК2 1,9JTD

    Здравейте,С прискърбие ще съобщя, че си продавам фиатчето , защото ми се налага да премина на по-голям автомобил. По колата съм хвърлил доста пари по обновяване на различни части, но все пак си има дребни забележки. Обявата може да се види тук: http://nfs.mobile.bg/***Модерирано***Автомобила се намира в София. Цена 2700 лв Може да се свържете с мен на телефон: 0888 406 245 или да ми пишете на имейл avatar1@abv.bgВъзможен е и бартер за по-голям автомобил с 4 врати. 12. Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи! Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Хм...на никой ли не му допадна тази кола?! Като гледам другите обяви и цената, и състоянието й са достатъчно добри

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Нова цена 2500 лв

        Коментар


          #5
          Хубаво триете линкове, ама оправете сайта. Защо не мога да кача снимки, като съм съобразил размера и формата ?

          Коментар


            #6
            Реални снимки могат да се изтеглят от тук: http://dox.bg/files/dw?a=c4ddaa176d

            Коментар


              #7
              Проверен и напълнен климатик функциониращ беупречно! (02.06.2013)

              Коментар


                #8
                Кой иска икономична количка ?

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Платена Г.О.

                    Коментар


                      #11
                      avatar1 написа:
                      Платена Г.О.
                      Автомобилът е запазен. Моля модераторите да изтрият темата

                      Коментар


                        #12
                        avatar1 написа:
                        avatar1 написа:
                        Платена Г.О.
                        Автомобилът е запазен. Моля модераторите да изтрият темата
                        ПРОДАДЕН - Честито на новия собственик

                        Коментар

                        Working...
                        X