Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво JTD 1200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво JTD 1200лв

    1.9 ЖТД 105 к.с. климатроникЦената е валидна до средата на май месец. След това колата се разглобява! Колата е в движение но има забележки и за това цената е такава. За повече инфо се обадете. 0893 468 765Като решиш да я продаваш на части, пиши да се премести в "Продава авточасти". Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    а колата върви ли ... всичко ОК ли е с нея искам да знам че няма да ми се налага да се занимавам с нея искам да се кача и да карам ... колата с кой чип е агресивен или икономичен и... защо я продаваш ? ако искаш пиши на ЛС

    Коментар


      #3
      HATPOBEH написа:
      а колата върви ли ... всичко ОК ли е с нея искам да знам че няма да ми се налага да се занимавам с нея искам да се кача и да карам ... колата с кой чип е агресивен или икономичен и... защо я продаваш ? ако искаш пиши на ЛС
      Kolata e kaparirana do vtornik ako ne q prodam shte ti pisha. Kolega kolkoto do zapitvaneto ti kolata vurvi no ima kakvo da se rpavi po neq v kraina smetka ne zabravqi che tova e kola za 1200lv :D razbiram da struva 2200 da sednesh i samo da karash ama nali znaesh ne stava hubavo i evtino :D :D

      Коментар


        #4
        Второ мнение по въпроса няма :D :D :D :D

        Коментар

        Working...
        X