Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пунто 1.1 55кс + ГАЗ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пунто 1.1 55кс + ГАЗ

    Здравейте колеги, предстои ми заминаване в Щатите за 4 месеца с цел работа и не ми се иска даоставям Пунтото да се амортизира при положение че ще се купува нова кола след като се върна та дойде време за раздяла с него. Количката я имам от септември 2011 година, като за този перион съм я гледал като писаноя яйце. Доста неща съм сненил, като повечето стари части се пазят. Маслото и филтрите са на 6000км като маслото е 10w40 на Шампион. Преди 5000км са сменени предни накладки. Преди 7000км са сменени ремък алтернатор ролка и ангренажен ремък. Преди 500км сменена водна помпа. Есента смених също свещи NGK и нови кабели Магнет Марели. Също така по колата е сменян компютъра, бензинова помпа с кошницата, 2 предни амортесьора Bilstein, тампони на носачите, тампони на задните амортесьори, датчик на коляновия вал,бендикс, гарнитура на капака на главата, една от бобините. Колата работи добре и на газ и на бензин в София разхода на газ е 10-10.5 като не я жаля общо взето. Извън градско каране около 90-110 разхода е 7,5-8л ако се кара на 90км/ч е 7литра. С 13ки железни джанти с гуми с ~6мм грайвер. Няма никаква ръжда и лака никъде не се бели. На няколко места е жулната от стария собственик. Като екстри разполага с ксенонови фарове, ел.стъкла и централно заключване. Газовата бутилка е 20литрова сложена напряко в багажника така, че да заема максимално малко място. С Евросонда ! Изспаритея е Ловато със сменени преди 5-6к км мембрани. Антифриз на -25 градуса. С колата вървят 2 колонки отзад на кората както и CD Sony с флашка което купих за 197лв като взех колата.П.С. Забравих да кажа сменил съм и радиатора на купето. Въпреки че е незабравимо преживяване и се борих цялк ден. Също така е със сменено крайно гърне.Има и инсталирани лед светлини в дръжките за отваряне на предните врати Дата на първа рег. : 01.1995 г Пробег: 169800 км Гориво: газ/бензинСкорости : РъчниМощност : 55 к.с Кубатура: 1100 Брой врати : 4/5 Цвят : Сив металик Особености и екстри : ел.стъкла , стерео уредба , ксенонови фарове , централно заключванеЦената която и търся е 1700лвУтре ще я измия и ще кача снимки.Колата се намира в София (Надежда) Със Софийска регистрацияЗа информация на ЛС, 0898410614 или skype: devil_emoКолата не се предлага с летите джанти вече. Затъмнението на стоповете може да бъде премахнато.
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    #2
    За момента пътуването ми се отлага с 1 месец, така че най-ранната продажба на колата може да стане началото на Май месец. При желание огледите до тогава са възможни
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      #3
      BMW E46 coupe
      Fiat Punto 1.1 LPG - ex

      Коментар

      Working...
      X