Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Volvo V70 2.5 TDI '97 лек удар - 1000лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Volvo V70 2.5 TDI '97 лек удар - 1000лв

    Здравейте колеги.. продавам си колата, т. като наскоро се удариха в мене, съкратиха ме от работа и стигнах до там, че да не мога да си направя колата, и трябва да се разделям с нея по възможно най-грубия начин за мен..Колата е 2.5 TDI - железен двигател, 5 цилиндров ауди мотор , 140 коня.Вървеше прекрасно до последния ден, но от известно време не се кара (просто няма пари )Колата е с лек удар отпред от дясно, счупени са фар и мигач. Криви за калник, капак и бронята е със забележки още от както взех колата.Не знам какво да кажа повече..Ето как изглеждаше предиhttps://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...00426953_n.jpgМного мераклийска работа, личен автомобил, който използвах като служебен, карах го предимно на дълъг път, бях сменил ремъци, ролки, масла, турбината е в перфектно състояние, кулери - всичко е просто един път. Амортисьори смених, накладки, дискове.. всичко това отива на вятъра, стига да закърпя следващия месец (ако намеря работа до тогава)Забележки - от катастрофата ми счупиха едната джанта и я няма, резервната се използва вместо нея.Няма акумулатор. Документите са редовни, винетка и гражданска има все още.Заден десен прозорец не се затваря.Търся й смешните 1000 лева, като даже може и да сваля малко от цената, стига някой да се наеме да дойде и да я маха от главата ми. Седейки пред нас не ми помага по никакъв начин И така Казвам се Петър Захариев.От Гара Елин Пелин съм.Може да ме намерите на телефон 0886 95 43 58Може и на скайп alfa-t-spark
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Продадено.
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    Коментар

    Working...
    X