Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат купе 2.0 20V ТУРБО, 1998г. 6900лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат купе 2.0 20V ТУРБО, 1998г. 6900лв

    ФиатКупе2.0 20V turbo-250к.с.октомври 1998г5000кмчервенЕкстри:работещ климатроникABS,кожен салон с ел.отопление на предните седалки,лети джанти с гуми на 80%,ел.стъкла,центр.заключване,ел.огледала,виско-шпер диференциал.серво управление на волана.имобилайзер,фабрична аларма,халогени,2 бр. въздушни възглавници,стерео МР-3Други:Чип-тунинг G-tec (1+) от Graham-Великобритания,чисто нов (НЕ РЕЦИКЛИРАН !!!) УСИЛЕН(360 градусов рейсинг лагер и рейсинг маслен сегмент) турбокомпресор от Англия на 0 км в момента!!!!!,нов оригинален и усилен(от GTA) комплект-съединител,сменени всички ремъци(Dayco) и ролки,сменени превантивно основни и биелни лагери-стандартен размер,лагерите на балансиращия вал,сменени всички семеринги и гарнитури по мотора,сменени гумички на клапаните,нови свещи NGK-IRIDIUM,нов панелен спортен въздушен филтър BMC-F1,нов атмосферен blow-off клапан R-spec(Великобритания),нов по-голям маслен радиатор,нови масла ENI-RACING 10W60 за двигателя и TUTELA за скоростите и спирачната система,нови предни и задни накладки,нови носачи, биалети и тампони на стабилизиращата щанга,нов термостат,нови маншони на кормилната рейка и външни карета,нов спортен катализатор-Magnaflow 200,спортен ауспух-Ragazzon,проходна генерация,затъмнени задни стъкла,секретни болтове на джантите,тахометър и други уреди от BIRBA-RACING,уред за показание на турбо-надува и нещо за което сега не се сещам.Колата аз лично съм я внесъл от Германия и който ме познава знае за моето отношение към италианските марки автомобили и то вече от 25 год.!!!Принципно е за моя син,но той повече време е в Англия и колата събира прах на паркинга.У нас е карана много малко и то без разни правенета на състезатели и пр. Аз се движа със служебен автомобил и много рядо си чешя крастата с купенцето,но само да държа затворени пари и да плащам застраховки,данъци и паркинги за нищо,просто времената се промениха.Иначе този модел дълги години ми бе слабост и трябваше да го купя.Ако някой има определен интерес нека ми звъни на тел. за повече подробности,въпреки че почти всичко съм написал.Автомобилът е с валидна ГО и ГТП.Готов за бой!!!Телефон за връзка:0888747548-Киро.София

    #2
    За триене е темата.

    Коментар

    Working...
    X