Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Делта2 1.6 75к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Делта2 1.6 75к.с.

    Здравейте, ето че дойде време да продам ДелтатаИма неща за правене по нея а на мен не ми се занимава.Приемам и бартери с доплащане от моя страна.До последно даваше много приличен разход но не е карана от 2 месеца.Ето списък със скоро правените неща по колата:- претапициран таван- нова водна помпа- нов съединител*- рециклирани носачи- нови накрайници- вътрешни карета- нова бензинова помпа- реглаж клапани- заредена е с антифриз- ново масло в скоростите- нова хидравлична течност- нови накладки- нови дискове- задните гуми са зимни и ще изкарат и тази зима- предните са летни и добри- лети джанти*За самата кола:- газова уредба- тороидална бутилка- ел. стъкла- ел. огледала- ел фарове- аларма- централно- серво- регулируем волан- климатроник- борд. чек- халогени- въздушна възглавница- отопляеми огледала- по километраж е на малко под 200 000км- има преглед до май месец (до колкото помня)- застраховка до март- данъка ще го платя преди прехвърлянетоСега и забележките:- няма акумулатор- съединителя се скапа (въпреки, че е нов)- макферсон за смяна (имам го наличен)- външно каре за смяна (имам го налично)- игла на климатика за смяна (имам я налична)- климатика е за пълнене- четвъртата алуминиева джанта е за заварка- салона има нужда от пране- температурен датчик за смяна (докато е студена бърка работата на бензин)- кранчето на парното трябва да се сложиВсички забележки са отстраняеми за около: 350лв по цени в ПловдивАко желаете ще ви кажа кое къде и на каква цена.Ето малко снимки: Цената е 700лв и твърда(на части + белканто струва повече)За контакти:0897 25 32 72 РадоОт Пловдив съмАко не се продаде до 2 седмици я пускам на части.
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    #2
    Може да заключвате темата - колата ще живеее!
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    Коментар

    Working...
    X