Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.6, 16V, 1997г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.6, 16V, 1997г

    Привет колеги, дойде време да се разделя с моята bella.....причината е закупуването на по-голям автомобил и само мога да кажа че колата е в отлично състояние:Дата на производство април 1997 г. Тип двигател Бензинов Мощност 103 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 203000 км Цвят Тъмно син мет. Колата съм закупил от Италия през декември 2005г и съм втори собственик на автомобила. Километрите са абсолютно реални. Карана е само от мен в БГ. Има пълна сервизна история във Вантотрейд, за което мога да представя фактури през годините. Колата е с всички сменени консумативи вкл. съединител, амортисьори, акумулатор и т. н. Технически колата е в отлично състояние. В цената влизат 4 нови летни гуми с алуминиеви джанти и комплект 4 зимни гуми с метални джанти. Колата е цялостно боядисана през 2010г. но няма и никога не е имала удари. Има козметична забележка на предната броня, която се вижда от снимката, но пазя парчето от нея. Колата е изключително запазена и се продава поради закупуване на по-нов автомобил. Цената е категорично крайна, просто защото знам в какво състояние е автомобила! Предстои само гражданска застраховка и технически преглед.Цена 2000лв, тел: 0887 484 373,
    Прикачени файлове

    #2
    ...колата си заслужава... Вчера я палих след две седмици престой в гаража!...има всички фактури за сменените неща по нея...

    Коментар


      #3
      зимата не е сезона за продажби но продължаваме

      Коментар


        #4
        ....колата е обслужвана единствено и само във Вантотрейд - ролки, ремъци, филтри, масла...предни и задни амортисьори, окачване...За всички ремонти пазя фактурите!!! Изключително запазен и гледан автомобил!....

        Коментар


          #5
          ...в цената ще влезе и нов акумулатор защото не се кара автомобила активно.....ако притеснява цената ще е възможен лек коментар но само след оглед! Моля за сериозни обаждания! Колата има и детектор за радари...подобрено стерео с 4 говорителя Blaupunkt...

          Коментар


            #6
            1800лв с нов акумулатор....

            Коментар


              #7
              1600 лв последна и крайна цена!....явно че е гледан и подържан автомобил няма значение....

              Коментар


                #8
                Колата е продадена, моля админ-а да изтрие темата!

                Коментар

                Working...
                X