Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Marea - 1350 лева !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Marea - 1350 лева !!

    Продавам Фиат мареа 1,6 1998 година !!!Колата е с нови 4 пружини, свещи, филтри и масло !! Сменени са преди 1 година и от тогава колата е минала 500 км !!Ремък и ролки сменени преди 20 000 !!Не е карана доста време и е без платена гражданска и преглед !!! Колата е купувана чисто нова от България и съм втория и собственик - преди мен е подържана само в оторизиран сервиз на Фиат!!Взех я за жена ми но тя се отказа да я кара - била и голяма :D !!По двигатела и ходовата част няма забележки, до последно климатика си работеше , гумите са всесезонни и имат доста живот !!Има ръждица тук-там и леки козметични забилежки !!Цената и е 1350 лева -С чисто нов акумулатор / монбат/ от мен защото в момента е без !!
    Прикачени файлове
    1+1=2

    #2
    1300

    1300
    1+1=2

    Коментар


      #3
      1200

      1200 :P Или ще е за чести !!
      1+1=2

      Коментар


        #4
        1000 лв

        1000 лв или за чести Колата е в движение и ще е грехота да я бракувам !!!!!!
        1+1=2

        Коментар


          #5
          Къде има ръжди колата , че много не си личи от снимките. Двигателя с пласмасови колектори ли е.
          не подценявайте италианските коли
          Tipo 1.6 (149.C2.046)

          Коментар


            #6
            kalin555 написа:
            Къде има ръжди колата , че много не си личи от снимките. Двигателя с пласмасови колектори ли е.
            Да - с пластмасови колектори е !!Ръждата е от дясната страна по прага , може да се каже ,че е доста !!
            Прикачени файлове
            1+1=2

            Коментар


              #7
              990

              990
              1+1=2

              Коментар

              Working...
              X