Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Grande Punto 1.3 Multijet, 2008

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Grande Punto 1.3 Multijet, 2008

    Здравейте!Продавам си колата - Fiat Grande Punto, 1.3 Multijet, 75 к.с., ниво на оборудване DYNAMIC. Колата е закупена от АУТО ИТАЛИЯ през януари 2008 г., аз съм първи собственик, километрите са си тези. Обслужвана е само в АУТО ИТАЛИЯ и Александър ауто, за което си има сервизна книжка. Някои неща като горивни филтри, накладки съм си ги сменявал аз, но също са отразени в книжката. Колата е напълно обслужена и готова за каране. Има автокаско и ГО до януари 2013, винетка. Не е имала удари или някакви други катаклизми, влизала е за боя в сервиз за обичайните драскотини по брони, врати и т.н.Разходът е около 5.5-6 градско, зимно време понякога стига 7, на извънградско е 4.5-4.8. Зареждал съм дизел само на ЕКО България, зимно време Алпин дизел на ОМВ.Допълнително оборудване по колата - багажник за покрива, теглич, 4 бр. летни гуми MICHELIN с алуминиеви джанти 15".Цена 10500 лв., като е възможно договаряне в разумни граници. За контакт - ПродаденаАко ви интересува още нещо, не се свенете да ме питате Снимки съм качил тук:http://milenlg.snimka.bg/automobiles...12178.28952830Не мога да ги линкна към обявата, за което се извинявам."Линкнах" ти ги.nikolce
    APRILIA Mille R '01

    #2
    От вчера с ново масло, филтри и антифриз
    APRILIA Mille R '01

    Коментар


      #3
      Започват предколедните промоции. Километрите вече са почти 73 000, цената е 9999 лв.
      APRILIA Mille R '01

      Коментар


        #4
        APRILIA Mille R '01

        Коментар


          #5
          Колата вече е с каско и ГО за 2013. Цената си е същата - 9999 лв.
          APRILIA Mille R '01

          Коментар


            #6
            9500 лв., колата вече е на 75 000 км
            APRILIA Mille R '01

            Коментар


              #7
              Готина кола но, снимката с мръсното кече/мокет за багажник Моето го пера на автомивката често и свети Ето и една рекламка на Гранде Пунто http://vbox7.com/play:4c13c347Успех с продажбата

              Коментар


                #8
                Прав си за багажника, но имам 2 малки деца и там се товарят всякакви неща... Всъщност причината за продаване е, че вече ни идва малка. Така или иначе цената включва пълно пране и почистване на цялата кола, мога да гарантирам, че ще бъде като нова за купувача ))
                APRILIA Mille R '01

                Коментар


                  #9
                  APRILIA Mille R '01

                  Коментар


                    #10
                    Намерих следващия си автомобил, така че продажбата почва да ми става спешна. Затова нова цена: 8500 лв. Километрите са малко над 76 000.
                    APRILIA Mille R '01

                    Коментар


                      #11
                      Колата е продадена, благодаря за интереса. Моля модераторите да изтрият темата.
                      APRILIA Mille R '01

                      Коментар

                      Working...
                      X