Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Coupe (Limited Edition style)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Много е хубаво Купето засичал съм го няколко пъти дано устиска докато събера $$
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      #32
      2700лв. - СПЕШНО !!!
      Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

      Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
      Fiat Tipo 1991 - ex
      Fiat Uno Fire - ex ex

      Коментар


        #33
        Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

        Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
        Fiat Tipo 1991 - ex
        Fiat Uno Fire - ex ex

        Коментар


          #34
          Предлагам ти топ оферта - 500лв. Заради проблемите с маслената му помпа преди време за който колегите на който го хвалиш незнаят и селския тунинг- различните джанти. Предполагам, че към него има и резервен колянов и разпределителни валове.

          Коментар


            #35
            ceci_etr написа:
            Предлагам ти топ оферта - 500лв. Заради проблемите с маслената му помпа преди време за който колегите на който го хвалиш незнаят и селския тунинг- различните джанти. Предполагам, че към него има и резервен колянов и разпределителни валове.
            Я па ти само в тоя форум нямаше кой да ти подаде банана затова си смел нали. Да проблеми с помпата, щеше да има, ако бял сложил помпата, която ти ми продаде ама за щастие съвестен човек правеше колата и я провери вместо само да я сложи. И хората, които четат форума ще погледнат мненията ми и ще видят, защо го пишеш това сега. Защото показах на всички, че си лъжец и ще направиш всичко ама не и да върнеш 50-те лева. Аз си купих друга помпа и я сложих и бичи 6 бара на студен мотор, не ме мисли мене ... ПП. Какво стана нали се занимаваше основно с БМВ-та, там как ти понесе доживотния бан или имаш нов ник, щото момчетата от форума още чакат да изпълниш заканата си и да дойдеш да ме набиеш ПП2. И в тунинг форума имам тема, че продавам колата, защо и там не си пуснеш "умното" мнение или видя, че там модовете реагират бързо и адекватно, та се ослушваш !!!ПП3. А модовете на /forum.fiat-bg.org нека оставят мненията, така или иначе показаха, че не взимат участие във форума незнам за какво са тук, нищо, че потребителя ceci_etr има поне 2 регистрации във форума и аз го знам, без да съм мод или админ - явно не държите да си защитавате потребителите от зложелатели. Нека да прочетат повече хора мнението, че евентуалните клиенти да идват направо с уред за компресия и да им доказвам, че колата си подминава заводските данни. Благодаря отново на майстора си, той си знае кой е, както и всички които ме познават Към настоящия момент въпросния колега не е направил нарушение на правилата.Когато го направи, ще реагираме адекватно.Освен това модераторите в този форум не четат всички автомобилни форуми, за да познаваме ’закачките’ помежду ви...За в бъдеще ако обичаш се въздържай от подобни квалификации за екипа на форума!Най малкото защото това е нарушение на правилата...
            Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

            Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
            Fiat Tipo 1991 - ex
            Fiat Uno Fire - ex ex

            Коментар


              #36
              продава ли се още

              Коментар


                #37
                fitnessHead написа:
                продава ли се още
                Първо да отговоря на колегата ... Колата е продадена и темата е за триене ключ или каквото там решите ...А сега и на уважаваните господа модератори, о ваше превъзходителство да дам отговор, понеже пак се обадихте неподготвени ?Към настоящия момент въпросния колега не е направил нарушение на правилата.Когато го направи, ще реагираме адекватно.Освен това модераторите в този форум не четат всички автомобилни форуми, за да познаваме ’закачките’ помежду ви...За в бъдеще ако обичаш се въздържай от подобни квалификации за екипа на форума!Най малкото защото това е нарушение на правилата...
                nastybg написа:
                nastybg написа:
                Това, което пиша е с цел да предпазя, колегите от този некоректен продавач! Човека е с ник ceci_etr Миналата седмица закупих по куриер маслена помпа за Фиат Купе 2.0 16В от него, като в предварителния разговор, каза че помпата е добра от работеща кола и т.н., а аз го предупредих, че когато я взема майстора ще я отвори да види състоянието й. И така помпата дойде и се оказа в капут, както казват немците !
                Освен липсата на извинение или желание на колегата да оправи стореното като върне парите, даже и заплахи започнаха да се носят, в пощата ми на Л.С.
                ceci_etr написа:
                Ako ne prestane6 da mi susipva6 temite. 6te polu4i6 i adekvatna reakciq ot moq strana. Nqma da se zanimavam oba4e da pi6a po forumite.
                Моля за адекватна реакция от администраторите !
                Темата коректни продавачи/купувачи мисля е в този форум и не е за украса, в нея бях описал цялата ситуация + снимки + последвалите заплахи на лични съобщения от колегата, така че нея да следите е достатъчно Или измамите на некоректни търговци, регистрирането с различни никове и заплахите не са нарушение на правилата, господа модератори ........ ???
                Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                Fiat Tipo 1991 - ex
                Fiat Uno Fire - ex ex

                Коментар


                  #38
                  Господата модератори не четат лични съобщения. Те не са и следователи. Това, че си написал част от или цяло лично съобщение в тема, не означава, че някой ще се заеме автоматично да прави някакво разследване. Освен това, ето част от правилата: 8. Отговорност за извършваните чрез форума договорки и сделки носят само и единствено продавача и купувача. Администратори, модератори и други потребители, свързани по някакъв начин с форума, не са участници в процеса и не носят никаква отговорност, както и не предоставят информация за IP адреси или друга достъпна за тях информация. Ако беше се обърнал към модератор или администратор и да обясниш за какво става дума, да дадеш никовете на този човек, както твърдиш, че имал повече от един, то тогава намеса щеше да има. Казах вече, модератори и администратори не са следователи тук. Когато си забелязал нарушение си има бутон за докладване или лично съобщение към модератор или администратор. То твоето изказване е като да са те обрали, да си споменал в кръчмата и после да се жалваш, че полицията не си върши работата, а ти дори не си съобщил на полицията какво е станало.

                  Коментар


                    #39
                    peho написа:
                    Господата модератори не четат лични съобщения. Те не са и следователи. Това, че си написал част от или цяло лично съобщение в тема, не означава, че някой ще се заеме автоматично да прави някакво разследване.
                    хубаво, че най-сетне започвам диалог с модератор, че до сега беше глас в пустиня. И така "колега" peho, господата модератори им е работа да следят за добрия тон във форума, аз съм пуснал цялото лично съобщение като призив да се обърне внимание, за това, а господата модератори могат само да докажат, че думите ми не са измислица и това лично съобщение наистина съм го получил.
                    peho написа:
                    Освен това, ето част от правилата: 8. Отговорност за извършваните чрез форума договорки и сделки носят само и единствено продавача и купувача. Администратори, модератори и други потребители, свързани.........
                    Така е и аз съм си понесъл отговорността да купя нещо от този човек, като се наложи да купувам отново частта от друг колега, въпроса е принципно да предпазя други колеги от евентуални загуби, които могат да понесат след сделки с този потребител. Но вас това не ви касае нали щом имате как да си измиете ръцете колегиалността не е важна, както казах не сте длъжни да следите другите форуми, но форуми като бмв и тунинг форума, които нямат общо със сделката поискаха обяснение от потребителя и впоследствие наложиха бан, защо питате ли се, защото за тях е по-добре когато потребителите им се чувстват защитени. Пък иначе на мен ми е все тая аз този случай съм го приключил.
                    peho написа:
                    Ако беше се обърнал към модератор или администратор и да обясниш за какво става дума, да дадеш никовете на този човек, както твърдиш, че имал повече от един, то тогава намеса щеше да има..........
                    Ами аз внимание съм обърнал ама вие май не сте обърнали внимание ... ето линк към темата, където може да прочетете пропуснатото http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...highlight=ПП. Пак казвам единственото, което целя е не да си върна парите (мина повече от половин година от тогава), целя да предпазя другите колеги от форума, а хората които могат да го направят сте ВИЕ ,модераторите. Нямам нужда от умни отговори, с които да си измивате рацете, че видиш ли не носите отговорност. Темата е за ТРИЕНЕ, а това дали ще вземете мерки или не си е във ваш интерес, аз нищо не търся и нищо не искам.Поздрави !
                    Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                    Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                    Fiat Tipo 1991 - ex
                    Fiat Uno Fire - ex ex

                    Коментар


                      #40
                      Мерси за отговора нека новият копувач да си кара безаварийно това бижу

                      Коментар


                        #41
                        fitnessHead написа:
                        Мерси за отговора нека новият копувач да си кара безаварийно това бижу
                        Мерси колата е при мен вече и няма смисъл от спорове
                        Fabbrica Italiana Automobili Torino
                        F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
                        F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
                        F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

                        Коментар


                          #42
                          mohel написа:
                          Мерси колата е при мен вече и няма смисъл от спорове
                          Нямаш представа колко се радвам, че колата отиде при фен, макар и не перфектна, в тая кола съм вложил ацки много труд и любов !!! Дойде ред на единствения наследник на Купе-то за мен - Алфа ГТ, така че дано намеря читава такава. Дано скоро имам път към Видин да пием по бира и да си видя (опс да ТИ видя) Купето :P Модовете им правя евала, за всичко. Със здраве и успехи !
                          Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                          Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                          Fiat Tipo 1991 - ex
                          Fiat Uno Fire - ex ex

                          Коментар


                            #43
                            [quote="nastybg"]
                            mohel написа:
                            Мерси колата е при мен вече и няма смисъл от спорове
                            Нямаш представа колко се радвам, че колата отиде при фен, макар и не перфектна, в тая кола съм вложил ацки много труд и любов !!! Дойде ред на единствения наследник на Купе-то за мен - Алфа ГТ, така че дано намеря читава такава. Дано скоро имам път към Видин да пием по бира и да си видя (опс да ТИ видя) Купето :P Мерси Ще се грижа за него ако идваш да се обадиш ако не мене маи скоро време ще ме командироват в софия за месеци ) сега ще те намеря в Фб и там ще говориме че тука и без това почнаха някакви луди спорове
                            Fabbrica Italiana Automobili Torino
                            F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
                            F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
                            F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

                            Коментар

                            Working...
                            X