Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Трабант 601 1988 година (може и бартер)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Трабант 601 1988 година (може и бартер)

    Здравейте съфорумци, понеже преди известно време си продадох фиатчето, а трабанта не ми върши същата работа, и съм решил да пускам и него да продан, възможно е да го бартеросам с доплащане от моя страна за стегнато бензиново фиатче до 1500 кубира, за предпочитане са моделите Фиорино или Палио, но приемам и други предложения.Иначе на кратко за трабанта: Купен е 1988 година от мототехника София. Изминати около 100 000 км. с него след това е направен ремонт на двигателят и досега са изгорени само 1. 5 л. - 2. 0 л. масло. Карано е само с хубави масла, след ремонта с такова като на снимката. През годините е карано малко в София и предимно София - село в Средна гора (на 60км. ). През зимните месеци е седял в гараж и се караше изключително рядко. Нов акумулатор. Четири много запазени еднакви гуми Барум. Нови кабели и свещи. Боядисан външно преди година и половина. Карано е само с тапицерия (перфектна на седалките даже изпрана миналият сезон). Мигачите са избледняли, но скоро ще бъдат сменени с нови немски. Преди 100 км. сменен преден дясен лагер, давам и левият (понеже съм ги закупил комплект). Платен данък, преглед до края на Декември 2012, гражданска отговорност още 4 месеца. За момента не се сещам друго. Няма липси по него, абсолютно автентичен вид. По принцип ми е трудно да се разделя с него, но не смогвам да му плащам застраховки и прочие (а наистина го карам рядко, но е грехота да го спирам от движение). За това цената от 700 лв. търпи сериозен коментар. Надявам се трабанта да се сдобие със собственик ценящ марката и модела. Колата се намира и съхранява в гр. Пирдоп, но при проявен интерес за закупуването му може да се закара за моя сметка до София, както и до населени места отстоящи на радиус от около 90 км. от Пирдоп.Снимки: http://mania4x4.snimka.bg/automobile...601.655347За връзки с мен на Л.С или най добре на телефон: 0887 007 228 или 0893 423 315Поздрави !!!!!!!!!
    TUNER UNER

    #2
    Колега, бартер на NOKIA 5800XM? :D
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #3
      rebel написа:
      Колега, бартер на NOKIA 5800XM? :D
      Дори и не знам какво представлява този телефон е предполагам, бартер само за италянски автомобил Или директна продажба, като цената винаги може да се коментира
      TUNER UNER

      Коментар


        #4
        Айде на добрият екземпляр !!!!!!!!
        TUNER UNER

        Коментар


          #5
          Мисля че цена от 550 лева е добра офета, като при бартер мога да доплатя до 600 лева някъдеПоздрави !!!!!!!
          TUNER UNER

          Коментар


            #6
            Предлагам 350 лв.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              infineon написа:
              Предлагам 350 лв.
              Твърде малко ми се виждат
              TUNER UNER

              Коментар


                #8
                Нова цена 500 лева
                TUNER UNER

                Коментар


                  #9
                  Хайде на трабанта
                  TUNER UNER

                  Коментар


                    #10
                    Винаги съм си мислил защо на запад подобни возила(соц возила) се търгуват за десетки хиляди долари и евро а тука даже трябва да платиш на някои за да го вземе...
                    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                    Коментар


                      #11
                      Xaus написа:
                      Винаги съм си мислил защо на запад подобни возила(соц возила) се търгуват за десетки хиляди долари и евро а тука даже трябва да платиш на някои за да го вземе...
                      Поне според мен в нашата родина са мало хората които могат да си позволят гараж за съхранение на кола която не се кара всеки ден, като добавим и пари за застраховки прегледи възлизащи над 200 лева годишно. Това е и причината поради която продавам трабанта.
                      TUNER UNER

                      Коментар


                        #12
                        Продаден, темата е за триене !!!!!!

                        Продаден, темата е за триене !!!!!!!!!!
                        TUNER UNER

                        Коментар

                        Working...
                        X