Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Fiat Marea Weekend 1.8I 16V

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Fiat Marea Weekend 1.8I 16V

    Здравейте колеги,тъй като жена ми не може да се справи с габаритите на колата продавам с нежелание Марийка.Fiat Marea 1.8Цена 1 800 лв.Дата на производство септември 1996 г.Тип двигател БензиновМощност 113 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория КомбиПробег 180000 кмЦвят Зеленo 4(5) Вратиo ABSo Airbago Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Застраховкаo Имобилайзерo Климатроникo Лети джантиo Серво управлениеo Стерео уредбаo Халогенни фаровеo Центр. заключванеКолата не е имала газова уредба никога. Закупена е на 105 000 километра (по километраж) в момента е на 172 000 км като се кара ежедневно. 70 % процента от пробега е извънградско. Колата е в много добро техническо състояние. Има забележки по боята(лака на тавана е тръгнал лошо и драскотини).Възможен е бартер за малка дамска кола.За контакти: 0885 202 174, ps.bodurov@gmail.com или Л.С.

    #2
    Малко повече за колата, като поддръжкаСменен съединител - 142 000 кмПредни дискове с накладки - 148 000 км (нещо не ми харесваха старите)Бензинова помпа Walbro, TPS и Дебитомер - 146 000 км (помпата и TPS сменени превантивно, оказа се само Дебитомер, има и една резервна бензинова помпа и TPS)Ревизия на предно окачване Амортисьори, носачи, биалетки, тампони - 151 000 км.Ремъци, ролки - 161 000 км Последна смяна на масла и филтри - 166 000 км (скоро пак ще сменям)Както бях казал в по-горното мниение, колата повече се кара извънградско и при индикация за проблем, всичко се сменяше.Колaта се продава с аудиото, CD, стъпало, woofer 12".Възможен бартер за Punto, че жената ги харесва.

    Коментар


      #3
      Добро утро!

      Коментар


        #4
        Колеги, склонен съм на коментар, че жената се вклюби в едно Seicento.

        Коментар


          #5
          Здравейте колеги, Нова цена: 1600 лв.

          Коментар


            #6
            колега бартер за това с доплащане от твоя страна http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...047628#1047628

            Коментар


              #7
              Благодаря колеги, но колата днес я продадохме. Темата е за триене!

              Коментар

              Working...
              X