Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Опел Зафира 2.0 DTI 101 к.с. 7-местен, обслужен

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Опел Зафира 2.0 DTI 101 к.с. 7-местен, обслужен

    Здравейте колеги,Дойде време да си продам перфектния семеен автомобил.Причината, че искам да ъпдейтна Опелчето и вече съм капарирал заместника на Зафито.Характеристики: http://profile.image...s/user/doofiat/Цена: 6500 лв.Опел Зафира 2.0, 101 к.с. 7-местен.Произведена: 10.2001 г.Реални километри: 235000 км (купил съм я на 195000 км)КлиматикФарове за мъгла8 Airbags2 бр. ел.хибидах (отпред и отзад)Стерео4 бр. ел.стъклаМултиволанЛети джанти4 бр. летни гуми Мишлен - 5.5мм, 4 бр. зимни гуми Фулда Кристал Монтеро 2 - 8мм5+2 места - колата има 2 бр. фабрични седалки, които се сгъват под пода на багажника.ГТП,регистрацияГодишна винеткаНов акумулаторЗастраховки - гражданска и каско до края на 2012 г.В колата не се пуши, изпрана интериор.Колата е напълно обслужена: масло на всеки 10 000 км, филтри(горивен, въздушен и поленов) на всеки 5-6000 км), нови дискове и накладки - предни и задни, нови ролки и ремък, специално поръчана кора за под двигателя - 100 лв., нови вакуумни клапани, нови подгревни свещи.Колата е с много добро поведение на дълъг път и в градски условия. В градски условия разхода е около 8л/100, извънградско с до 100 км/ч - 5.5 л/100, а със скорост 120-130 км/ч - 6.5 л/100. Грижил съм се за колата.Ти решаваш дали това е твоят автомобил. Аз ти предлагам автомобил, който няма да те разочарова при това напълно обслужен и оборудван!Контакти:0887555113,dobru@abv.bg

    #2
    За форума специалната цена е 6000 лв.

    Коментар


      #3
      Колата вече не се продава! Може само да съжалявате!

      Коментар

      Working...
      X