Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Marea 1.6 16V ELX седан - 1690лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Marea 1.6 16V ELX седан - 1690лв.

    Продавам Fiat Marea 1.6 16V ELX седан.ЦЕНА 1690лв. Мареата се намира в град София. Състоянието и е много добро, салона е изключително запазен, има леки външни забележки. Дата на производство 1997 г. Тип двигател Бензинов Мощност 103 к.с. Скоростна кутия Ръчна, 5 степенна Категория Хечбек Пробег 137000 км Цвят сив металик Модификация - седан Бордови компютър - да Ел. Стъкла - да Хидравлика на волана - да Застраховка - ГО и Каско за кражба Имобилайзер - да Климатроник - да Лети джанти - да Металик - да Стерео уредба - да Центр. заключване - да Фабрична аларма с обемни датчици и т.н. Фарове за мъгла - да Допълнителна информация: Карана е около 27000 км в България. Предните накладки са на 2000км, сменен е термостата с нов преди една година. Ангренажния и пистовите ремъци + всички ролки са на 27000 км./Сменяни са във Вантотрейд/ Акумулатора също е на една година. Задните амортисьори са сменени с нови преди 2 години. Климатроника работи, има нужда от пълнене с фреон.Пълнил съм го само веднъж, като му е сложен оцветител за да се хване от къде изпуска. При ново пълнене майстора каза, че ще отстрани проблема - предполага О-пръстен. Газ не съм слагал, разхода е 9/100 в града, 6/100 навън. Маслото с което съм карал е Selenia 10W40, като за една смяна доливам максимум 300-400 грама.Телефон за контакти - 0888/142506Снимки:
    Fiat Grande Punto

    #2
    Автомобилът е капариран!
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      Колата е продадена!Темата е за триене!
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        Фиат Мареа

        Колата си има нов собственик. Благоаря на колегата за коректността. Поздрави.
        <a>recover deleted files from pc</a>

        Коментар

        Working...
        X