Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.6 16V SW + газ, тунинг и в перфектно състояние

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.6 16V SW + газ, тунинг и в перфектно състояние

    Fiat Marea 1.6 16V SW (комби)Произведена е Май месец 1999г. (GAMMA ’99)Колата е на 210000км. към момента. Километрите са реални. Колата е в перфектно състояние. Всичко по нея е сменявано само с най-доброто и компромиси не са правени. Има много подобрения. За всичко съм водил подробна сервизна книжка в която може да се види по дати и километри какво съм правил по колата.Двигател:По двигателя са сменени преди година всички ремъци и ролки с SKF и Gates. Има чисто нови свещи Denso Iridium IK20. Чисто нови кабели Beru Classic. По двигателя единственото което е правено е смяна на термостат. Няма никакви течове на масло или механични проблеми. Остават около 4000км. до смяна на масло. В момента колата е с масло Yacco VX600 5W40 пълна синтетика.Има монтиран газов инжекцион Bluemec, италиански. Бутилката е на мястото на резервната гума.Ел. инсталация:По ел. инсталацията единственото което се е наложило да оправя, беше релето на мигачите и няколко крушки по таблото. Сменил съм и реостата на перката за охлаждане. Има монтиран модул за автоматично включване на дългите светлини (светят на 30%) след запалване (дневни светлини). Има монтиран ксенон на късите, на който миналата есен са сменени крушките с чисто нови 5000K. Колата е с чисто нов акумулатор BOSCH S5 с 2 години гаранция.Климатроник: Работещ перфектно, никога не е пълнен или имало проблеми с него.Окачване: Всичко е в перфектно състояние. Носачите са сменени преди 50000км. с Рйовил такива. Биалетките също. Тампоните на стабилизиращата щанга са полиуретанови правени по поръчка специално за мен. Сменени са всички маншони на вътрешните и външните карета.Спирачна система: От пред е с чисто нови дискове Brembo Max и накладки АТЕ. От зад са сменени накладки, цилиндърчета и са хванати ръбовете на барабаните.Салон. Всичко по салона е здраво. Има добавен часовник от Фиат купе и волтметър. Външен вид. Колата е много запазена външно. Има леки драскотини тук там. Сменена е предната броня от Мареа дизел с халогени. Има декоративни прагове Zender, пластмасови, не стъклопласти. Има два комплекта лети джанти. Единия е то Фиат Купе Лимитед 16-ки, с две гуми Ханкок купувани чисто нови миналата година и две по стари за задни. Втория комплект е пак 16-ки, но от Ланчиа, с много спици като на тях има монтирани 4бр. зимни гуми Dayton купувани чисто нови преди три зими. В началото на зимата монтирах и кора под двигателя защото такава оригинално нямаше. Сложена е чисто нова полска такава. Предния капак е с амортисьори. Колата има професионално затъмняване на задните стъкла с 80% затъмнение с американско фолио. Има 5 години гаранция за фолиото.Общо взето доста съм си глезил колицата и със сигурност нещо съм изпуснал да напиша. Като история, колата е внос от Варезе, Италия. Пазя всички документи. Била е собственост на жена. Като я взех а и до днес е в перфектно състояние. Взех я на 130000. Има всички ключове и кодкарта. Единия оригинален ключ е с извадена шпула на имобилайзера, която е сложена в сгъваем ключ който си направих. В новия ключ е интегрирано и дистанционното за алармата. Общо взето съм вложил в колата доста, но за жалост вече нямам нужда от толкова голяма кола и затова мисля да мина на нещо по-компактно. Колата е имала един лек инцидент преди година, в мъгла ударих едни кон. Имам снимки от щетата на колата след инцидента. Сменени са предното стъкло (не е китайско!) и десния калник. Общо взето се размина с много малко. Година преди това се опитваха да я отворят и пробиха дупка под дясната брава. За това също имам подробни снимки които ще покажа на кандидат купувача. Снимки на колата от самото начало до днес има в този албум:http://scorpionbv.snimka.bg/automobi...49656.14279716На края на албума са последните снимки на колата и снимки на втория комплект джанти след лекото им освежаване. Нямам снимка как стоят на колата. Ако някой има интерес мога да я снимам и с тях.Цената която търся е 3500лв. Цената е твърда и не подлежи на коментар. Мисля, че на всеки който изчете горното ще му стане ясно защо. :D Колата се намира в Благоевград и може да се види всеки ден от седмицата. Ако имате интерес пишете на ЛС. Ако се сетя още нещо което съм забравил да напиша ще го допълня. Информация има и в "гаража" във форума за "инвестициите" по колата.
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    #2
    Адски лачена кукла

    Коментар


      #3
      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
      Land Rover Discovery 2.5TD '94
      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
      EX: Fiat Regata 1.7D '84

      Коментар


        #4
        красавица
        не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

        Коментар


          #5
          Може и бартер за Пунто МК2 JTD 4вр. в идентично състояние, Гранде пунто - 4вр. или Идеа.
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            Вече с чисто нов съединител LUK комплект с лагер.
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              ПРОДАДЕНА!
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар

              Working...
              X