Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям Fiat Marea 1.6 16V ELX седан за Fiat Punto/UNO бенз.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям Fiat Marea 1.6 16V ELX седан за Fiat Punto/UNO бенз.

    Заменям Fiat Marea 1.6 16V ELX седан за бензинов Fiat Punto MK1 или UNO, 3 или 5 врати + доплащане.Мареата се намира в град София.Състоянието и е много добро, има леки външни забележки.Инфо за Мареата:Fiat Marea 1.6 16V ELXДата на производство 1997 г. Тип двигател Бензинов Мощност 103 к.с. Скоростна кутия Ръчна, 5 степеннаКатегория Хечбек Пробег 136000 км Цвят сив металикМодификация - седанБордови компютър - да Ел. Стъкла - да Хидравлика на волана - даЗастраховка - ГО и Каско за кражба Имобилайзер - да Климатроник - да Лети джанти - да Металик - да Стерео уредба - да Центр. заключване - да Фабрична аларма с обемни датчици и т.н.Фарове за мъгла - даДопълнителна информация:Колата има 4бр. алуминиеви джанти 14" + летни гуми и 4бр. метални джанти 14" + перфектни зимни гуми.Карана е 30000 км в България.Предните накладки са на 2000км, сменен е термостата с нов преди една година.Ангренажния и пистовите ремъци + всички ролки са на 30000 км./Сменяни са във Вантотрейд/Акумулатора също е на една година.Задните амортисьори са сменени с нови преди 2 години.Климатроника работи, има нужда от пълнене с фреон.Пълнил съм го само веднъж, като му е сложен оцветител за да се хване от къде изпуска.При ново пълнене майстора каза, че ще отстрани проблема - предполага О-пръстен.Газ не съм слагал, разхода е 9/100 в града, 6/100 навън.Маслото с което съм карал е Selenia 10W40, като за една смяна доливам максимум 300-400 грама.ОТНОСНО БАРТЕРА: Причината да го предложа е, че търся малка кола за жена ми.Мареата и е голяма и така и не можа да свикне с нея.Търся запазено бензиново Fiat Punto МК1 или UNO с 3 или 5 врати.Задължително с доплащане, което ще определим в последствие след като всеки види и покара/прегледа другия автомобил.Друго важно нещо - след бартера държа да си минем през нотариус и да прехвърлим колите, без пълномощни и т.н.!Мареата се намира в град София - ж.к.Дружба.За контакти и предложения пишете л.с. или ми звъннете - 0888/142 506Поствам снимка от нета за да видите какъв е цвета на колата, а до няколко дни ще приложа и реални снимки.На първо време мога да кажа, че вътре салона е изключително запазен, колата има външни забележки, които ще покажа на снимките.
    Fiat Grande Punto

    #2
    колега имаш ЛС
    Fiat Bravo 1997

    Коментар


      #3
      Бартера е все още актуален.Колата също така и се продава - 1900лв е цената.
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        Колата е продадена и бартера вече не е актуален!Темата е за триене!
        Fiat Grande Punto

        Коментар

        Working...
        X