Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фият Пунто ГТ с уникална визия - 2800лв!!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фият Пунто ГТ с уникална визия - 2800лв!!!!

    Продавам Фият Пунто ГТ с уникална визия и перфектно техническо състояние - СПЕШНО!!!!Колеги здравейте, с доста от тук пишештите и четящите се познаваме лично или виртуално с други не - та със съжаление съобщавам, че дойде времето да си продам збъднатата мечта. Много ми е трудно да се разделя с нещо правено с толкова мерак и лишения, но съм капарирал друг турбо автомобил с много по голяма мошност и ми трябват СПЕШНО пари.Дата на производство: февруари 1997 г.Тип двигател: Бензинов - ГТ3Мощност: 131 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория: ХечбекПробег: 195 000 кмЦвят: Черен (с червени перли)o Airbago Алармаo Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Лети джантиo Серво управлениеo Стерео уредбаo Халогенни фаровеo Центр. заключванеКратка история и описание на допълнителния тунинг по колата:Притежавам колата от три години и няколко месеца, служила ми е вярно и смея да твърдя, че е една от доста надеждните пунто гт-та движещи се в Бъглария. Човека от които взех колата беше правил освежаващ ремонт на двигателя - смяна на гарнитура на главата, гумички на клапаните, разпределител вал, дебитомер и други дреболии. След като взех аз колата я обслужих, смених ролки, ремац, гарнитура на изпускателния колектор, водни съединения и други дреболии които не помня вече.Във времето през което е била в мен колата съм сменил и добавил следните неща:- Цялостен оптичен тунинг създаден от Вальо от Разград (в момента има две такива коли в българия и света ) и смея да твърдя, че колата е доста уникална и забелязваща се. Подменените елементи по външния вид са: преден капак, предна броня, предни калници с раздувки, прагове абарт, задна броня, задни калници с раздувки, заден капак с запълнен номер, задно крило;- Предно разположен кулер - охлаждането на въздуха е идеално;- Оригинална кутия за въздушния филтър с чисто нов оригинален филтър и алуминиева тръба която докарва свеж и студен въздух от страни на предната броня;- Генерацията е правена по мои вкус и представлява стоков даунпайп след което Ф63 тръба и резонаторно гърне след него Ф55 тръба и средно гърне от пунто гт след което се разклонява на 2 тръби по Ф55 и завършва с два накраиника - ефекта е тиха кола когато не се дава газ и доста шумна когато се настъпква (перфектна е за патуване извън града)- Музика: ЦД Алпайн доста старичко, но свирещо перфектно с доста настройки за звука чете мп3-ки и свети в цвета на таблото перфектно захранва задните елипси (немски от Кондар) и предните колони във вратите. Пищялките на таблото са ланзар опти серия със филтри към тях;- Окачване: Стандартни амортисиори и червени пружини Eibah;- Салон: вътре салона е стандартен и доста запазен;- Акумулатор на две години купуван чисто нов, изтече му гаранцията съвсем скоро, но работи идеално;- Blow off клапан Bailey оригинален и доста шумен;- Кристални фарове и мигачи FK с лупи;- Цялостно пребоядисване преди година и половина в цвят BMW S23 - черно с червени перли- Професионално тунирани стопове;- Американско фолио на задното и страничните стъкла;- Чисто нов комплект съединител на не повече от 5000км.- Сменени са жилата на ръчната с нови защото замръзваха зимата;- Главина на задно дясно колело с чисто нова;- Тампони на задния мост;- Тампони на двигателя; - Доста други малки неща за които в момента не мога да се сетя...Допълнителни коментари:Колава е момента е в идеално състояние, работи идеално както зимата така и лятото. Стандартно беше с климатик, но заради проблеми в охлаждането заради предно разположения кулер, както и поради това че не ми харесваше как работи климатика го премахнах изцяло. Всичко по колата работи, идеална е за каране както в градски условия така и извънградско. Температурата стои на средата (зимата и извънградско малко под средата). Разхода е много относителен от 7 извънградско до 15 градско при постоянно настъпване. Има два комплекта гуми и джанти - едните са зимни със 14-ки джанти оригинален абарт и гуми отпред малоя креста 220 в идеално състояние и летни 16-ки Борбет еленов рог с голям борд отзад 9Ж и по малък от пред 7.5Ж с полирани от мен бордове и гуми за тях Маршал поръчкови, като предните са буквално като нови, а задните имат леко износване само по краищата поради това, че са били предни на друга кола с развален реглаж.Колата е обслужена с масло, филтри и антифриз преди няма и 1000км. има технически преглед до Март месец и гражданска отговорност. Платени са и данъците за всички години и е с изрядни документи. Като цяло е много пазена, не особенно много карана в бъглария кола. За колата са се грижили доста знаещи и можещи хора в областа на Пунто ГТ, като начело слагам колегата Орлин (Whitepower) на които много благодаря за помоща която ми е оказвал винаги когато ми се е налагало.Та с две думи за колата - Уникално Пунто ГТ в почти стоково състояние на двигателя, което върви доста добре ускорява прекрасно и може да се тръгне на дълъг път с него без проблем. Забележки: колата е пребоядисана неособенно добре и има забележки по боята, а и от карането има доста зажулвания по предната броня и заднатаЦЕНА:Тъй като както съм заявил по горе ми трябват изключително спешно пари цената на колата е меко казано ниска за вложените в нея средства и усилия, но аз съм на мнение че форума не е да се печели пари от него, а точно обратното да се правят услуги на колегите като се дават ниски цени и се разчита колата да попадне в човек с бензин в кръвта, които ще се грижи за нея така както аз.ЦЕНА 2800лв. твърда (само с 14-ки джанти абарт и зимни гуми), а летните джанти и гуми се продават на цена 500лв отделно от колата като към тях давам и фланци и дълги болтове;За контакти:Колата се намира в СофияGSM: 0899851033 - Веско[/i]
    Прикачени файлове

    #2
    Колата се продава изключително спешно и най-вероятно ще е на тази цена около месец, така че ако има желаещи да побързат Ето и реални снимки от преди седмица:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Колеги, бартери от каквото и да е естество не ме интересуват тъй като съм капарирал друга кола. Отново да напиша колата няма никакви технически проблеми цената е такава защото е спешно!

      Коментар


        #4
        Възловите и често проблемни части за едно пунто ГТ, като турбо, дебитомер, разпределителен вал, гарнитура на глава и ламбда сонда са скоро подменяни и всичко работи идеално!

        Коментар


          #5
          Защо Та това си е живо съкровище Новата бричка каква е ЗА хората,които не знаят това е едно от най-поддържаните GT- та в България!!!

          Коментар


            #6
            Колега мерси за положителния коментар. Колата найстина е гледана. Трудно ми е да се разделя с нея, но ще взимам кола 300+ конски сили с два задвижващи моста която ми изпадна на оферта и затова продавам пунтото така спешно

            Коментар


              #7
              Ако някои е харесал колата иска да я купи и в момента няма 2800лв. На куп съм склонен на капаро 1000лв. И останалите 1800лв. След един месец. Като през този месец слагам колата на платен паркинг и не се изкарва от там. Малкия талон и гражданската ще останат в човека които капарира а ключа ще остане в мен. След месец когато всички кинти са налилни прехвърляме и поживо поздраво.

              Коментар


                #8
                Към колата има голям интерес, но още никои не е дошул с парите. Така че ако има мераклии имат още малко време.

                Коментар


                  #9
                  Хайде на дзверо :D

                  Коментар


                    #10
                    Все още се продава!

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички колеги за интереса колата от днес е със нов собственик. Темата е за ключ

                      Коментар

                      Working...
                      X