Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 2,0 20V HGT

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 2,0 20V HGT

    Здравейте,не можах да се нарадвам на колата.Лятото я купих от колега от форума 2 месеца след това скъсах пистов ремък на хидравликата и климатика.Преди да успея да събера пари за да сменя ангренаж и пистови ремъци станаха лични неща за които ми трябват много пари и уви няма да мога да пусна колата в движение и да я издържам документално (гражданска, винетка, данък).Преди седмица си продадох и другата кола.Фиат Браво Цена: 1000 лв.Модификация:2,0 20VМощност: 147 к.с. Вид на двигателя: Бензин Тип: Купе Година на производство: 1997 год. Пробег: 190 000 км Скоростна кутия: Ръчна Брой врати: 2 (3) Цвят: Тъмно син Продавач: Частно лице Състояние: Втора употреба Особености: ABS Airbag Ел. стъкла Климатик Металик Пълен инжекцион Серво управление Стерео уредба Халогенни фарове Централно заключване АлармаСпортни пружини Билщайнвентилирани дискове отпред (чисто нови)дискови спирачки на задния мостстереоима опция да и се сложи газова уредба при желаниеколата върви много прилично, отлична ходова част.Като проблеми, няма пистов ремък на хидравликата и има ролка за смяна.Има теч от рейката, явно често срещан проблем и другия ми фият течеше.Салона е в добро състояние.Не ми се иска да я разглабям за части защото колата си върви, но ако не успея да я продам скоро и това ще стане.При желание идвате гледате палим возите се няма проблем, само хидравликата не работи.тел:0882 887 254 Владимирили Л.С.http://vlatku.snimka.bg/automobiles/...46229.26061991
    Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

    #2
    Колата вече е свалена от регистрация и е с нова цена 800лв. с възможност за корекция на място.Продава се за части, но задължително цялата.
    Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

    Коментар


      #3
      на никой ли не му трябва кола с всички необходими части за суап на мотор с джанти и окачване на добра цена?
      Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

      Коментар


        #4
        nnn

        kolega kakvo e sastoqnieto na kolata ako pali i varvi moje da se razberem da q vzema cqlata
        Fiat Bravo 16VT Project

        Коментар


          #5
          Колата си пали и върви.Не може да зарежда акумулатора и няма хидравлика, защото го няма пистовия ремък.Иначе си върви няма проблеми.Идваш плаим я без проблем.
          Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

          Коментар


            #6
            Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

            Коментар


              #7
              Ключ моля
              Fiat Bravo 2.0 20V - мноо зле

              Коментар

              Working...
              X