Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea ELX Weekend JTD 105

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea ELX Weekend JTD 105

    Дата на производство: януари 2000 г.Тип двигател: ДизеловМощност: 105 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория: комбиПробег: 146 000 км Цвят: Сив металикo 5 Вратиo ABSo Airbag - 2 бр.o Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Имобилайзерo Климатроникo Парктроникo Серво управлениеo Стерео уредбаo Алармаo Центр. заключванеo Металикo Цена 2600 лв Налага се да се разделя с Мареа-та, не мога да поддържам две коли.Стандартните екстри мисля, че са ясни, има ги и всичко работи.Закупена е през декември 2010 г. от автокъща, внос от Кунео, Италия. Има трите ключа плюс код картата, като единият не е използван, което навежда на мисълта, че е карана само от един човек. На километража пишеше 126 000, което е малко несериозно. Веднага след покупката съм сменил ремъците и маслото, филтъра на купето и въздушния. Старите ремъци се оказаха оригинални, вероятно е поддържана във фирмен сервиз. Малко по-късно - едното спирачно цилиндърче отзад заедно с накладките. Пролетта допълних климатика - изстудява много силно. Задните гуми са на няколко хиляди километра, закупени от Метро с гаранция. Предните са за смяна, но се държат.Всичко по колата работи безотказно, никога не съм виждал мигащи лампи и т.н. Няма видим разход на масло. По маркучите стоят оригиналните скоби. Загрява много бързо и държи така, термостатът е в добро състояние. Салонът е много запазен, а воланът има грапавина. Според мен няма удари и ремонти, всички стъкла са оригинални.Монтирал съм парктроник, от евтините е, но работи добре. Същото се отнася за алармата. Недостатъци: множество драскотини и дребни забележки по външния вид, неразвалящи общата линия на автомобила. Мига лампата за изгоряла свещ, нарочно не съм ровил там, пали безпроблемно при минус 15 градуса (това беше една от причините да я купя). Потропват биалетка и шарнир, едното жило на ръчната трябва да се смени (в багажника е). Не работи касетката на радиото, самото то си е наред. Може да има още някои дреболии.Колата е хубава, движи се постоянно и може да се разчита на нея.За връзка: 0885 868 401
    Прикачени файлове
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

    #2
    Има и почти нови предни накладки.
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

    Коментар


      #3
      Кара се много приятно и с лекота, много стегнато се движи.Разбира се, приемам коментар на цената, МОЖЕ и по телефона.
      Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
      Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

      Коментар


        #4
        2400лв
        Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
        Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

        Коментар


          #5
          Едн наистина свежа кола.
          Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
          Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

          Коментар


            #6
            Нагоре.
            Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
            Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

            Коментар


              #7
              здравей

              здравей колега колата е прекрасна и сам сигурен че ще и вземе6 парите които искаш.да те питам имаш ли железни джанти 14 или 15 и ако имаш излишни колко пари им искаш.успех с продажбата.
              kara fiat marea wikend

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕНА!Извинявам се, ако не съм отговорил на някого.
                Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                Коментар

                Working...
                X