Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си колата: Астра Г 1.6 16V 101 к.с. 2004 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си колата: Астра Г 1.6 16V 101 к.с. 2004 г.

    Реших да си продам колата. Порадвах й се една година, сега се размечтах за нещо друго. И така, ето за какво става дума:Марка: OpelМодел: Astra GГодина на производство: средата на 2004 г.!Тип двигател: бензинов, 1.6 Z16XE, 74 KW, 101 к.с., малкият данък (около 28 лв. годишен данък в Пазарджик)Пробег: 188 000 км. - реални 101 %, все пак съм я купил от моя кум .Категория: седанЦвят: сив металикЕкстри: ABS, AIRBAG-2 бр., страхотна фабрична стереоуредба (радио+CD) с 4 тонколони и управление от волана, аларма Valcor с две дистанционни и 2 ключа + модул комфорт(автоматично вдигане на ел.стъклата), регулируеми във височина волан и шофьорска седалка, ел.огледала, предни ел.стъкла, имобилайзер, климатик, лети джанти, допълнително монтиран парктроник, серво управление, халогенни фарове, централно заключване, хромирани вътрешни дръжки на вратите- Застраховка Автокаско до м.09 2012 г. и ГО до м.03 2012 г.- Преглед - до м.09 2012 г.- Годишна винетка- 4 отлични зимни гуми + 2 много добри летни- Допълнително монтиран модул за автоматично запалване/загасване на късите светлини при стартиране/спиране на двигателя- Напълно обслужена преди 15 000 км. Наскоро смених и свещите с NGK.Колата е с оригинална боя (препръскал съм само предния капак, който беше с драскотини от камъчета), без удари, изключително запазен салон. Претапицирал съм волана, защото ме дразнеха промените в горната му част. КОЛАТА МИРИШЕ НА НОВА, ПРИЛИЧА НА НОВА!Перфектно техническо състояние във всяко едно отношение - икономична (разход 5.5/100 при скорост до 100 км/ч), пъргава, тиха, климатик-идеален, окачване, ходова част и електроника - перфектни! Длъжен съм да кажа на евентуалните купувачи, че колата гори около 3,5 л. масло за 10 000 км. (0,35 л. / 1000 км.), което е в допустимите от производителя граници. По книжка в нормите е до 0.6 литра на 1 000 км. - Цък!, но всеки да си прецени дали го устройва.Цена: 6 500 лв.Телефон за контакт: *******Снимки:
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Опелчето изглежда запазено , но много ме учудва тая "Трабантска" консумация на масло..... С какво масло е каран автомобила като марка и вискозитет?Пуши ли колата, маслото тече ли, работата на двигателя нормална ли е?
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Alex_RT написа:
      Опелчето изглежда запазено , но много ме учудва тая "Трабантска" консумация на масло..... С какво масло е каран автомобила като марка и вискозитет?Пуши ли колата, маслото тече ли, работата на двигателя нормална ли е?
      Опелът не е просто запазен, а е като нов. Маслото е син Shell 10W 40 полусинтетика. Колата не пуши, работата на двигателя е идеална, няма течове на масло или каквито и да било флуиди. Не знам защо така са я измислили, но съм питал доста майстори дали може да се направи нещо по въпроса. Отговорът е, че щом в завода са конструирали двигателите екотек така, те няма какво да направят повече. Кумът ми я караше с Mobil 10W 40 полусинтетика и ми е казвал, че му гори около литър и половина на 10 000 км. Аз реших да пробвам с уж по-хубаво масло - гори го повече. Ако не съм продал колата до следващата смяна, която е предстояща съвсем скоро, със сигурност ще сменя марката на маслото.Колата е идеална. За 15 000 км. съм сменил 3 крушки и свещи. Нямам за цел да лъжа никого. Влюбих се в една кола и искам да я имам. А за да стане това, трябва да продам моята. Ако другата кола се продаде преди моята, спирам колата си от продажба. Можех просто да скрия за разхода на масло, да сложа добавка и бъдещият собственик щеше разбере чак след година за това. И все пак - разходът на масло е в норми, така че аз не смятам това за технически проблем и няма да го коментирам повече:Ако има други въпроси и реален интерес към колата - само на ЛС или по телефона.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Само да кажа за този двигател. Някой му казват "масларката", в смисъл наистина двигателя според производителя си харчи масло. Говорим за нормален харч, в същото време е доста дуракоустойчив.

        Коментар


          #5
          Нещата с колата, която бях харесал, не се оказаха много читави и се отказвам да си продавам колата. Моля темата да бъде заключена и телефонът ми да се изтрие от първото мнение.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар

          Working...
          X