Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам или заменят Типо 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам или заменят Типо 1,6

    Здравейте колеги,реших да пробвам да се разделя с моето Типо по мирния начин и затова пускам темата тук,ако не стане явно ще търся друг вариант.Колата е 1,6 92г .Сменени са ангренажен ремък,пистов ремък,ролки,свещи,маслен,въздушен,горивен филтър,свещи,кабели,дистрибуторна капачка,двигателно и хидравлично масло преди 3000км.Сменен е водния радиатор с чисто нов преди 2 месеца,акумулатор Bosch с остатъчна гаранция 2г и 4 месеца.Има комплект летни гуми с желези джанти и зимни гуми също със железни джанти,има газова уредба Lovato, CD Pioneer .Разход в София 12/100 газ, ивънградско 8 .Колата има технически преглед до август.2012 и преглед на газовата до юли.2012 , ГО на вноски.По колата няма изгнило или ръжда.Колата може да се види в София , кв. Дианабад .Преди 2 седмици колата беше в сервиз на обстоен преглед и колата е изрядна откъм окачване.Недостатъци: 1. Луфт в кормилната рейка,поради което има постоянно тропане. 2. Колата трудно пали на топъл двигател,проблем който ту се появява,ту изчезва,но е адски неприятен. 3.Голяма част от покрива на колата е с излюпен лак. 4.Появи се странен шум все едно има спукано гърне,но в сервиза на стенда не си личеше да има някъде дупка.Еми това е общо взето.Цена за съжаление не бих могъл да предложа, ще оставя това на вас.Приемам равностоен бартер или с малко доплащане от моя страна, за кола без каквито и да било проблеми,просто нямам нито време нито познати в София да ми помагат с ремонти. Знам,че колата има сериозни недостатъци,затова бих обмислил всякакви предложения или препоръки.Не ми е спешно да я продам,вложил съм доста пари в тази кола затова не бих желал да я продам на цената на нов акумулатор,чифт почти нови зимни гуми и желязо за скрап.Все пак колата е в движение.Направих си труда да бъда максимално описателен,затова моля за сериозни коментари.Благодаря ви.http://pics.data.bg/albums/34237/tipo За контакт - в темата или на ЛС

    #2
    Недостатъци т.2 и т.4 са оправени-ремонт на стартера и смяна на гарнитура .Исках да оправя и рейката, тъй като рейките на браво,брава,типо,темпра са еднакви и има голям избор във форума и по моргите и цената не е никак висока, но в един сервиз майстора ми каза да карам така докато не протече,щом не тече,според него този проблем не е сериозен,даже и рециклирането на моята нямало да е скъпо.За момента ме посъветва просто да си надувам повечко музиката и проблема ще е временно решен :D

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Единствения проблем на колата е луфта в рейката, но вече няколко месеца си я карам и нямам никакви проблеми,само ми похлопва.На скоро сменени предни накладки и масло.Всичко по колата си е изрядно,палиш и караш.Цена 1000лв с всичко , 900 лв без зимните гуми с джантите. (без коментар)

        Коментар


          #5
          Цената може да се спазари в зависимост от оборудването.850лв без зимните гуми и музиката.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар

              Working...
              X