Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе 2,0 16 Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе 2,0 16 Турбо

    Здравейте колеги, продавам Купето което съживих преди месец и вече му се нарадвах. Колата е нов внос от Италия. Дойде с повлякъл колянов вал и доста забележки. Сменен е коляновия вал с друг - стандартен размер, нови основни и биелни лагери - Глико, нови сегменти и хонинг на цилиндрите, пълен ремонт на главата - шлайф челно, шлайфани клапани и легла, нови гумички на клапаните и реглаж на самите клапани. Блока е шлайфан челно и е сложена нова Гарнитура на главата - Пайен. Баланс валовете са изолирани и магистралите са запушени. Ремъчната шайба въртяща баланс ремъка е сругована до минимум маса с цел олекотяване. Стандартната турбина е заменена с такава от Дедра турбо 8 клапана. Има и спортен филтър. Колата е с ново масло Мотул 15W50. Сменил съм и един маншон на каре и тампоните на предните носачи. Колата си дойде със Спарко салон, както и с частичен тунинг на Кадамуро дизаин. Казвам частичен защото някой е отрязал още в Италия едната добавка на предната броня и праговете. Сменени са и корите на вратите, защото старите бяха съсипани пак от предишния собственик. Не работеха ел стъклата и фаровете нямаха и крушки. Плафоните също не работеха, но и това е оправено. Колата е обута с две нови предни гуми и две много добри задни. Вози изключително стегнато , а и в тези седалки усещането е приятно. Има още неща за оправяне, но нека да оставя и на новия собственик малко забавления, а и следващото мъртво купе вече ми е в двора.Марка и модел: Fiat Coupe Двигател: 2.0 16V Turbo Мощност: 190 ++ к.с. Дата на производство: август 1995г. Пробег: 148 000 км. Цвят: черен Регион: СофияОсобености: o 2(3) Врати o ABS o Airbag o Бартер o Бордови компютър o Ел. Огледала o Ел. Стъкла o Застраховка o Климатроник -има фреон но има някакъв проблем, предполагам че е в платката върху казанчето на чистачките, защото не идва захранване до компресора, тези дни ако ми остане време и това ще бъде оправено.o Кожен салон - SPARCOo Лети джанти o Металик o Серво управление o Стерео уредба o Халогенни фарове o Центр. заключване Цена: 4500лв. За връзка: 0885 061 999Снимки:
    Прикачени файлове

    #2
    От вчера с нова спирачна помпа и нова спирачна течност + нова стоп машинка, че старата нещо е умряла по някое време.Забравил съм да спомена че колата е с някакъв чип тунинг.Цената може да се коментира в много широки граници в зависимост от окомплектовката в която се продаде. Имам в предвид, седалки, тунинг елементи и т.н.Преди да започнете да ме питате цена за това и онова, ще кажа, че ако нещо от колата ще се продава отделно, то това ще е едва след продажбата на автомобила.Лек и успешен ден

    Коментар


      #3
      Цената се коментира на място.

      Коментар


        #4
        Колата се продава МНОГО СПЕШНО. Готов съм на всякакви договорки. Пропуснал съм още една екстра, а именно, при ремонта на мотора, блока беше "тунингован" и сега е регистрирана - "БЕЗ № На двигател" Смятам че това си е сериозна екстра за тези коли.

        Коментар


          #5
          Колега поевqвам интерес за бартер с доплщане от мен.Имам фиат kупе 2.0 16 от основен ремонт на 10000 километра сменил сам нови ризи с хониг по оргиналните бутала сегменти слаиф на вала с лагери глико масленна помпа комплект саединител ревизиа на главата.Сегментите са мале от бмв.Колата е нова ламбда сонда Бош
          Fiat Coupe karam nishto ne baram.

          Коментар


            #6
            Мерси колега, но бартери не ме устройват. Искам да продам колата, защото имам още 15 коли между които и две купета. Нова цена 3500 без някои елементи.

            Коментар


              #7
              Някой да иска бързичка кола??

              Коментар


                #8
                СПЕШНО, 2800 без тунинг елементите.

                Коментар


                  #9
                  Вече не ми е спешно, но всичко се договаря.Между другото открих нещо интересно:http://www.sparcousa.com/pseats_street.asp?id=196 :D :D :D

                  Коментар


                    #10
                    Цена 4000 пълен комплект както е на снимките и 3200 без тунинг.

                    Коментар


                      #11
                      Вече със сменен термостат.

                      Коментар


                        #12
                        Колеги, както написах по-горе, седалките за сега не се продават отделно, а ако се продават някога отделно, цената им няма да е 200лв, както се опитвате да ме убедите, че толкова стрували нови :D :D :D . Бартери също не ме интересуват, особено за Рено 1,6 каквито ми предлагате.Та ще Ви помоля да четете обявата и тогава да ми звъните.Лек и успешен ден

                        Коментар


                          #13
                          Колата е продадена. Взе я фен на опел. Седалките останаха, давайте оферти?

                          Коментар

                          Working...
                          X