Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пунто 1.2 с газ,1994г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пунто 1.2 с газ,1994г.

    Имам едно Пунто, което няма кой да кара. Така че има два варианта за него-отива на скрап или при някой, който го иска за каране или друго.За момента не ми се занимава да го продавам на части, вероятно и така ще остане.Най-много да дам на ниски цени на нуждаещи се колеги лесно сваляеми части като фарове, стопове, седалки, брони, колела и подобни.Но засега пускам обявата като за цяла кола, ако до някоя и друга седмица няма никакви запитвания-отива за скрап.А междувременно, ако някой има нужда от гореизброените неща, нека да ми пише на лични, като предлага и цена. Така ще знам дали има интерес за такива части. Но това ще го решавам по-нататък.Подробности за колатаФиат Пунто3 врати19941.2, 60 к.с.около 170 000 км (реални, лично купувана от Германия)газова уредба Ловатоцентрално с дистанционно и алармаКолата се караше до скоро.Нов, в гаранция, акумулатор БошНедостатъци:Паднал лак на предния капакДраскотини по доста места, една сериозна по задна лява веждаВъздушната възглавница не работи. Имаше малко ПТП, след това не е оправена(възглавницата, а не колата. Не е махната крушката, така че да не свети червената лампа )От скоро не пали понякога, от бутане пали веднага, най-вероятно датчик колянов вал, но не съм се занимавалОкачването тропа (най-вече оси на задните лагери, типично).Няма ГО.термостат за смяна (цели 12 лв. )Снимки след няколко дена или най-добре при интерес ще пращам на лични.Цена 800 лв.

    #2

    Коментар


      #3
      Интерес.Прати снимки.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        Synthy написа:
        Интерес.Прати снимки.
        ОК. Събота ще ти пратя.

        Коментар


          #5
          Обявата вече не е валидна. Може да бъде изтрита от модератор.

          Коментар

          Working...
          X