Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пунто ГТ 1.4 турбо.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пунто ГТ 1.4 турбо.

    Продавам Пунто ГТ 98 година 1.4 турбо. Колата е в мн добро състояние,оптичен и силов тунинг. По колата е правено : бутала от гт2,турбо митсубиши тд04,генерация на 63мм,дюзи 315кубика,бензинов регулатор,ремап при Whitepower,спортни кабели Magnecore 8мм(червени),блоу офф - реплика на Forge,челно поставен кулер (Toyo Sport) 55х18х8,турбопътища 55мм,буустметър,масло Selenia Racing 10W60. Колата не е мерена,но предполагаемите коне са около 180.... Колата е пребоядисана изцяло преди 1 месец. Има винетка до края на годината,преглед до 03.2012,гражданска до 10.2011. Екстри : ел.стъкла климатиклети джантиаърбегабсцентралноалармаотваряне на вратите с дистанционно .... Цената е 4000лв със 17" , 3600 със 14" със перфектни зимни гуми.До 1-2 часа ще пусна още снимки...
    Прикачени файлове

    #2
    :D
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        много хубаво е станало пунтото направо за без пари подаръци правиш ..., аз като знам колко труд и стредва си дал и чак мен ме е яд
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #5
          еми такова е... Искам по голяма кола...

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                twezzy написа:
                Лелееееее брааааат като знам че в мойто пунто са наляти също доста пари и като знам че на визия е много по-зле от твойта и ми става лощоооо :D а иначе тва Пунто е НЕПОВТОРИМО и намеря ли пари просто няма да се чудя .... дори за момент (devil)
                Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

                Коментар

                Working...
                X