Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1,6 1996 1000лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava 1,6 1996 1000лв

    Продавам Фиат Брава 1,6 16v 1996 225000км.Колата е с платени винетка и гражданска отговорност.В движение е и е с минал преглед за 2011г. Има работеща газова уредба.Има климатик но неработи и лош външен вид. Цената подлежи на коментар.При интерес пращам снимки на лични.тел.0886553615
    HONDA I-VTEC

    #2
    Дай снимки колега да я видим отвсякъде.Състояние на двигател?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      Дай снимки колега да я видим отвсякъде.Състояние на двигател?
      Колата я карах аз до преди да купя хондата , от тогава е при баща ми.Кара по около 3-4к годишно. Преди това съм сменял ролки и ремъци,съеденител при Христо-Хитко,амортисьори,предни и задни накладки , дискове-предни, и куп други неща.Колата както съм писал има проблем с климатика , счупена тръба към радиатора и естествено изтичане на фреона. Проблеми с лака на боята и малко ръжда по предния ляв калник.Също така има леко задържане на рейката , при смяна на хидравличното масло се оправя , най вероятно трябва да се рециклира рейката.Но баща ми си я кара така.Мотора е добре според мен не гори масло или антифриз.Снимки нямам утре ще я снимам. П.П Ако някой знае колко дават в моргата за такава кола нека да сподели.Защото имам и такава опция ако не се продаде.
      HONDA I-VTEC

      Коментар


        #4
        ами според цената на желязото- 400-500. сваляш си по-търсенеите части, малки, но скъпи /дросел, моторче празен ход/ и продаваш....
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Ето снимки на колата цената е 900лв без сд то, давам оригиналния касетофон който работи.
          Прикачени файлове
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #6
            Продадена за триене.
            HONDA I-VTEC

            Коментар

            Working...
            X