Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам пунто 1.7тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам пунто 1.7тд

    Fiat Punto 1.7тд Година: 1997 Тип двигател: дизел Мощност: 69 к.с. Скоростна кутия: ръчна Пробег: 113000 км Цвят: сив Гражданска отговорност 2011, Винетка2011 14 много добри гуми BF Goodrich Обслужена напълно - ремъци, ролки, филтри,масло, Стерео Плюшен салон почти без забелешки Нов акумулатор без забележки по техническото състояние ,диагностика и проверка на състоянието на автомобила в сервиз по избор Ел. стъкла Автомобилът е в София Леки забележки по външният вид бартер за подобна малолитражка бензин с 4 врати Цена: 1900 тел. 0887566649
    Прикачени файлове

    #2
    kakvo 6te kaje6 za tova Fiat Punto Sporting 1.6 MPI 1995 г. 88к.с.цвета е зелен металиккогато я взех ми казаха че е на 160 000 км. а километража беше на 60 000 км.-сменено масло на двигателя (карал съм с него към 2500 км.)-сменено масло на скоростната кутия-сменени ремъци (ангренажен, на климатика)-сменени ролки (на ангренажния ремък, на сервото, на климатика)-сменени филтри (на климатика, горивния, на двигателя)-сменен TPS потенциометър-нови амортисьори AL-KO (газ)-сменен десен лагер главината-платена гражданска до Май месец 2012 г.( не е на разсрочено )-платен годишен данъкколата има :-климатик-ABS-Air Bag-халогени-чупещ волан-ел.стъкла-аларма с централно-серво-ляти джанти 14" оригинални -2 ключа с дистанционно за алармата и още един без дистанционно -сервизна книжка и опътванеСнимки не съм качил защото нямам но в най-скоро време ще има !!!Колата има външни козметични забележкикачваш се и караш още поне 7000 км
    Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

    Коментар


      #3
      може и с 2 врати

      Коментар


        #4
        Дай една снимка под капака, там където е помпата, и ако може ВИН на лично съобщение.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          Колега Бартер за същото пунто но 1.1 55hp 6 ск. интересува ли те ? двуврата е но върви с 4 зимни и 4 летни гуми?
          Fiat Punto1.1, 55hp
          Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
          Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

          Коментар

          Working...
          X