Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фият браво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фият браво 1.6 16в

    колате е пребоядисана преди една седмица предна броня от марея с халогените и фарове с лупи Джанти 15 ки ел стъкла ел шибидах двигателя бачка идеално малък голям талон цената е 1600 коментар за сериозни пичовеskype nixan_931тела ми е 0884707081от софия см http://minnn.snimka.bg/automobiles/fiat-bravo.599282

    #2
    x

    Коментар


      #3
      Бартер търсиш ли й някакъв или само за продаване?
      My Beauty - Fiat Tipo 1.4, 90'

      Коментар


        #4
        Genius написа:
        Бартер търсиш ли й някакъв или само за продаване?
        бартер за

        Коментар


          #5
          Fiat Tipo 1.4 mi, Ел. стъкла, ел. огледала, ел. шибидах, чупещ волан, дигитално табло, 4 врати, двигателя и салона в много добро състояние. Мога да я снимам, ако проявяваш интерес.
          My Beauty - Fiat Tipo 1.4, 90'

          Коментар


            #6
            нова цена 1400лв + коментар

            Коментар


              #7
              Ако е вярно че всичко по мотора й е наред ... баси колега ти я подаряваш, да подчертая непознавам колегата, нямаме нищо общо ама на фона на всички евтини морги които мъчат за тея пари, не бързай количката е кукличка жалко. За да не е спам да питам сменяни ли са някакви консумативи по колата скоро и кои, поздрави и ... недей я смъква повече колега
              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

              Коментар


                #8
                бартер

                Колега бартер за HGT
                FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                Коментар


                  #9
                  svetli4a написа:
                  Ако е вярно че всичко по мотора й е наред ... баси колега ти я подаряваш, да подчертая непознавам колегата, нямаме нищо общо ама на фона на всички евтини морги които мъчат за тея пари, не бързай количката е кукличка жалко. За да не е спам да питам сменяни ли са някакви консумативи по колата скоро и кои, поздрави и ... недей я смъква повече колега
                  да сменял см двата пиcтови ремъка и ангренажния с ролките маслото и бензиновата помпа

                  Коментар


                    #10
                    Re: бартер

                    sladuro написа:
                    Колега бартер за HGT
                    не мерси неискам италянци повече искам парички

                    Коментар


                      #11
                      коментар

                      Коментар


                        #12
                        Цената е добра,колата изглежда добре.И аз се заудих защо я продаваш,ама май си се найграл бая и ти е писнала.
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          pecata написа:
                          Цената е добра,колата изглежда добре.И аз се заудих защо я продаваш,ама май си се найграл бая и ти е писнала.
                          да цената е перфектна и вопще не см се наиграл просто ми е почти за беспари при мене и неми трябва имам др

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              1300lv

                              Коментар

                              Working...
                              X