Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Алфа 146 1.6 ТS 1350 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Алфа 146 1.6 ТS 1350 лв

    Продавам:Марка:Alfa RomeoМодел:146Дата на производство: 1997Тип двигател: Бензинов 1.6 16vМощност (к.с.) 120 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория:ХечбекПробег 250000 кмЦвят: БронзОсобености:-4(5) Врати-Ел.Стъкла-Ел.Огледала-Климатроник-Хидравлика-Серво управлениe-Халогенни фаровеДопълнителна информация:Мотора е за смяна на сегменти на втори и трети цилиндър , ходовата част е в перфектно състояние !!!Ремонта на мотора възлиза на 200 лв , за повече инфо на тел: 0898270029МОДЕРИРАНО --- СНИМКИ12. Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи!

    #2
    upppp

    upppp

    Коментар


      #3
      upp

      upppp

      Коментар


        #4
        uppp

        uppppp

        Коментар


          #5
          200лв. казваш...
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            даи да видя снимки на колата!

            Коментар


              #7
              Мотора разпилян ли е, ако да може ли да се намери човек в Перник да я оправи за 200лв. и общата цена на колата да стане 1500лв. и тогава да стискаме ръцете? Бартери приемаш ли? Чакам снимки!
              Synthy написа:
              200лв. казваш...
              Ако го правиш сам и го затвориш със старите гарнитури
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                дсдсдсд

                Колеги имам проблем с качването на снимките във форума , ако искате снимки скайпа ми е : mcgrady5464 намерете ме и ще ви ги пратя . А що се отнася за ремонта , цената от 200 лв включва 87 лв сегменти 67 лв евентуално ако са заминали лагерите и 40 лв гарнитура , ако има от вас грамотни майстори ще си я оправите и ще я карате , ако не ще трябва да дадете някой лев на майстор . Колата я взех защото ми предложиха бартер за бус , който беше доста по стар от нея и ми се стори изгоден бартер . Възможен лек коментар на цената !!! А що се отнася за бартера колега , сподели за каква кола става на въпрос . За повече инфо на телефона

                Коментар

                Working...
                X