Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ФИАТ ПУНТО СПОРТИНГ 1.6 MPI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ФИАТ ПУНТО СПОРТИНГ 1.6 MPI

    Количката я имам от около 6 месеца Fiat Punto Sporting 1.6 MPI 1995 г. 88к.с.цвета е зелен металиккогато я взех ми казаха че е на 160 000 км. а километража беше на 60 000 км.-сменено масло на двигателя (карал съм с него към 2500 км.)-сменено масло на скоростната кутия-сменени ремъци (ангренажен, на климатика)-сменен радиатор на парното-сменени ролки (на ангренажния ремък, на сервото, на климатика)-сменени филтри (на климатика, горивния, на двигателя)-сменен TPS потенциометър-нови амортисьори AL-KO (газ)-сменен десен лагер главината-платена гражданска до Май месец 2012 г.( не е на разсрочено )-платен годишен данъкекстри :-климатик-ABS-Air Bag-халогени-бордов компютър-ел.стъкла-аларма с централно-серво-ляти джанти 14" оригинални -2 ключа с дистанционно за алармата и още един без дистанционно -сервизна книжка и опътванеСнимки не съм качил защото нямам но в най-скоро време ще има !!!Колата има външни козметични забележкикачваш се и караш още поне 7000 км. цена: 2700 лв.За сериозни клиенти сериозни отстъпкител. за връзка :0887 68 26 63НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ДА ЗВЪНИТЕ И ДА ПИТАТЕ
    Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

    #2
    Слиза на 2600 смених и стъпковото моторче по колата няма какво да се пипне вече чисто нова ...
    Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

    Коментар


      #3
      малко снимков материал
      Прикачени файлове
      Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

      Коментар


        #4
        Тук я пробвах с тези джанти (16 -ки) пасват идеално но нямах болтове за тях защото джантата е 4х100. Колата в момента е с тази черната броня, но не и с тези джанти
        Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

        Коментар


          #5
          както виждате колата няма ръжда, на тази снимка не се вижда но над задното стукло се е олющил лака
          Прикачени файлове
          Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

          Коментар


            #6
            количката е с червени пружини ... стои доста добре на пътя с газовото AL-KO
            Прикачени файлове
            Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

            Коментар


              #7
              Както виждате номера е от лесните :D Мислех да затъмнявам стъклата, но я пуснах да се продава и не всеки си пада по тази част
              Прикачени файлове
              Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

              Коментар


                #8
                Това е една от първите снимки на колата тук е със старата броня, но пък със джантите с които я давам
                Прикачени файлове
                Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

                Коментар


                  #9
                  Тук ако се загледате добре в снимката ще забележите и външните козметични забележки задния калник е леко вдлъбнат както е и леко чукната на предния, но за това не ми останаха средства и време, така я купих, дразнещо е но пък не може да е перфектна отвсякъде
                  Прикачени файлове
                  Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

                  Коментар


                    #10
                    Стъпковото моторче което бях взел нещо не работи както трябва затова колата я спирам от продажба до отстраняването на проблема .Ако някой изяви желание да вземе колата така да пише или да звънка :P
                    Fiat Punto Sporting (1.6 MPI)

                    Коментар

                    Working...
                    X