Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1.9 JTD

    Така колеги, колата е ударена преди месец, но до последно се чудих дали да я правя. Е реших, ако на някой му харесва ще му я продам. Колата е в движение, двигателят работи безупречно, както и турбината, но не е желателно да се кара(защото ще прегрее), турбината е чисто нова смених я когато правих основен ремонт на двигателя 2 дни преди удара, маслото е на няма и 200км, чисто нов съединител, нови жила на скоростите, сменено окачване(носачи, накрайници, биалети), задни амортесьори, ремонтиран заден мост, накладки предни, нов стартер, нов термостат. След всичко изброено, може да ме разберете защо бях в дилема, но нямам парите за да я правя.Производство: Декември 2000г. Екстри 4(5) Вратиo ABSo Airbago Алармаo Ел. Огледалаo Ел. Стъкла предни и задниo Климатикo Ксенонови фаровеo Лети джантиo Металикo Стерео уредбаo Халогенни фаровеo Центр. заключванеЦена: 1700лв. ( Коментар на място )

    #2

    Коментар


      #3
      НОВА ЦЕНА: 1500ЛВ.

      Коментар


        #4
        Мдам...

        Коментар


          #5
          Колега напиши какви части са необходими за ремонта.Аз като гледам десен фар,капак,радиатор,броня и какво друго

          Коментар


            #6
            Прав си колега, това което се вижда като се отвори капака е: двата радиатора, маската е крива и двата фара. Ударът беше лек, и не е стигнал до турбината и до компресора на климатика.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        а гредата между двата рога крива ли е? Дай направо една снимка с отворен капак.
                        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                        Коментар

                        Working...
                        X