Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Stilo

    Здравейте, продавам си Стилото:Fiat Stilo DynamicЦена 6 500 лв.Дата на производство март 2003 г.Тип двигател БензиновМощност 103 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория КупеПробег 82800 кмЦвят БордоОсобености 2(3) Вратиo ABSo Airbago Бартерo Бордови компютърo Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Застраховкаo Имобилайзерo Климатикo Климатроникo Лети джантиo Металикo Сервизна книжкаo Серво управлениеo Стерео уредбаo Халогенни фаровеo Центр. заключванеДопълнителна информация:Внос от Германия-октомври 2008; пълна сервизна документация и инспекции(важащи до 90000км); изпълнение Dynamic; двузонов климатроник; ел. стъкла; ел. огледала; ASR-блокаж; ABS; ел. City Servo управление; 6 multi-stage въздушни възглавници; борд. компютър; оригинално CD; хладилна жабка; комфорт модул(управление на прозорците от дистанционното); чупещ волан; преден и заден подлакътник; ски сак; трети стоп; гарантиран реален пробег от 82800км(може да се провери в оторизиран сервиз); сменено: масло, всички филтри, свещи, предни и задни накладки, нов акумулатор, ангренажен комплект(има фактури за всичко сменено); лети джанти 17 с 4бр. oтлични Michelin Pilot 205/50/ZR17; автомобила е каран в България по-малко от 10 000км! ! !
    Прикачени файлове

    #2
    тел. за връзка: 0889 266646

    Коментар


      #3
      бартер за пунто 1.9 jtd 2001?
      Fiat Punto 1.9 jdt 80 h.p. и жаден за още! 2001 reg.

      Коментар


        #4
        ffdogg написа:
        бартер за пунто 1.9 jtd 2001?
        мерси колега, но сам в чужбина и сам оставил колата на баща ми да я продава и не ми трябва друга кола.

        Коментар


          #5
          ffdogg написа:
          бартер за пунто 1.9 jtd 2001?
          а ти искаш ли бартер за това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=872112#872112

          Коментар


            #6
            up

            Коментар

            Working...
            X