Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.8 GT, 1998 г. 140000 км.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.8 GT, 1998 г. 140000 км.

    Колеги, след 6 години вярна служба, за съжаление дойде време да се разделя с Браво-то (1,8 GT). Колата си я взех директно от Италия на 90 000 км и тук я карах 50 000.Поддържана е съвсем редовно, карана е само с качествени консумативи - масла Селениа и т.н., а тази година направих основна профилактика; смяна на предни носачи, биалети, спирачна течност и маркучи с обратни клапани, смяна на средно гърне на ауспуха и разни други дребни за над 700 лв.Единствените проблеми на колата са:- не работи задна чистачка - класика в жанра - малко бавно се повдига предно дясно стъкло (казаха, че е от втвърдяване на уплътнителите);- има сълзене на гарнитурата на главата откакто съм си я взел все е така - никога не съм доливал масло;- климатикът не работи - иска дребен ремонт - смяна на О-пръстен и пълнене.Вероятно всичко това ще съм го ремонтирал до няколко дни.Не обичам да го правя, но преди десетина дни реших да видя как върви - на Тракия поддържаше без проблем 180-190 км/ч - не посмях повече, понеже индексът за скорост на гумите ми е до там Надявам се следващият собственик да е фен на марката - ще остане доволен!Цена:- без предстоящите ремонти - 1950 лв.- след тях - 2200-2300 - ще видя на колко ще легне.ВНИМАНИЕ: на снимката колата е с летите джанти, с които я купих и ми откраднаха впоследствие - сега е със стоманени и зимни гуми на 2 сезона...Ако се интересувате - или лично съобщение, или: 0878 201918
    Прикачени файлове
    Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

    #2
    Газова уредба има ли колата ? ABS ? И ако може да качиш по-големи снимки,както и снимки вътре на салона.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Princo написа:
      Газова уредба има ли колата ? ABS ? И ако може да качиш по-големи снимки,както и снимки вътре на салона.
      Ще направя повече снимки по-късно, че не е мита. Засега тези. Колата до последно беше с КАСКО - София е, не става - винаги има идиот, който да те "забърше". Та каквото се е появявало е ремонтирано в хубави сервизи.Няма газова - не исках да тормозя двигателя - когато я купих газовия инжекцион беше доста скъп. Този мотор е абсолючно препоръчително да е с инжектори за газта... Може и обикновена, но ако върне, излиза много солено. Има едни елементи в главата, които предпазни клапи не ги спасяват.Салонът е много запазен - има само едно износване на ръбчето на шофьорската седалка - всички Браво/а имат това износване - вижда се на снимката.Поръчал съм сега и масло от Германия (Кастрол), че тези боклуци тук не ми харесват. Вече го карам малко, но поддръжката не я пестя Колата си заслужава!Качвам снимките тук: http://www.flickr.com/photos/5755034...7626481306303/
      Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Газова уредба има ли колата ? ABS ? И ако може да качиш по-големи снимки,както и снимки вътре на салона.
        А! Извинявам се - има ABS! Мисля, че GT си е вървяло стандартно с това - много е ценно! Ужасен съм, че "великия" Фолксваген все още го има като допълнителна екстра за по-ниските си модели - Поло напромер (поне до 2008 г.) Голяма глупост!
        Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

        Коментар

        Working...
        X