Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Фиат Браво ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Фиат Браво ГТ

    Здравейте колеги! Търся някой ентусиаст с повече търпение и малко повече финансови способности, на когото да дам моят Фиат! В моите ръце тази кола просто няма късмет (става дума за автомобила от гаража) - Колата е в "почти" изрядно техническо състояние (казвам почти, защото има за смяна един амортесьор)! Иначе, има нужда от боя! Работата е там, че след едно чукване отпред-вдясно, се наложи да сменя предния капак бронята и десния калник(бронята и калника в цвета на колата), но нямах пари за боя и си карам така вече 2 години (тъмно синя кола с червен капак) - т.е. според мен (ако имах пари щях да го направя) колата си има нужда от цяла боя за да светне... Задния капак пък се наложи да го сменя, защото една сутрин се събудих със строшено задно стъкло, за смяната на което ми искаха 160 лв (китайския вариант, италианския е 300), а аз си намерих цяла задна врата (перфектна) за 35 лв... Цвета на задната врата е същия като на колата (Тъмно син металик) но буквичките на врата са други (от друг модел е) - не GT, а HGT... Иначе двигателя е на около 165000 км, със ангренажен ремък и масло на 1000 км, доста икономичен (при скорост от 120-140 км/ч ми дава под 6 извън града)! Двигателя по документи е 113 коня, но е с чип и е малко повече... Има готова инсталация и компютър за газов инжекцион, но няма бутилка, защото нещо даде дефект и на мен не ми се занимаваше да я оправям, защото така или иначе си карах на бензин, но ако някой пожелае, само трябва да се инсталира бутилка... Колата е доста добра, трябва и много малко за да стане перфектна... Та да си дойдем на думата - това, което търся е чист бартер за по-стара, по-евтина, но такава, кола, която не се нуждае тепърва да си давам живота за нея - търся или нещо немско, или ако е италианско, то да е Пунто...не държа на бегачки (да не казвам, че изобщо не искам бегачки) ... Търся си малка кола, с малък и икономичен двигател... Търся нещо, което да ме вози... Ако аз си оправя Бравото (по прости изчисления, ремонта му ще е не повече от 300-500 лв с цялостно боядисване и предни амортесьори), то тогава бих го пуснал за продажба за около 2200-2300 лв... Така, че в момента търся бартерче за автомобил на продажна цена не по-малка от 1500 лв! Дано ме разберете! Очаквам предложения на лични, на телефон 0885452249 и на e-mail: tskostov@yahoo.com
    Прикачени файлове
    фиата си е фиат

    #2
    СНИМКИ

    Още малко снимчици, колата е доста мръсна, но това, което трябва се вижда!
    Прикачени файлове
    фиата си е фиат

    Коментар


      #3
      Бравото с газов инжекцион ли е?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Хайде малко да си повдигна темата... Ако случайно има желаещи купувачи - цената за форума е 1600 лв... Вчера се повозих и мога да ви кажа, че колата е в идеално техническо състояние... Повреденият амортисьор тропа само ако карам по прекрасните пловдивски паважи... Или ако тропне в някоя дупка... Иначе всичко е идеално, двигателя работи страхотно на вече нормалните температури (зимата не съм го слушал много, защото на затворени прозорци, нищо не се чува, никога не съм имал проблеми с паленето на студено)... Който разбира (и който има някакви пари да стегне външния вид), тука се спира... :D :D
        фиата си е фиат

        Коментар


          #5
          Колега, един капак е 60-80 лв в твоя цвят от всяка морга, калника е 30-40 лв, надписа отзад се маха лесно с една отвертка. Стегни за 100 лв външния ви и я продай за някой лев отгоре.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            Колега, един капак е 60-80 лв в твоя цвят от всяка морга, калника е 30-40 лв, надписа отзад се маха лесно с една отвертка. Стегни за 100 лв външния ви и я продай за някой лев отгоре.
            Честно казано, нямам възможност да влагам каквото и да било в колата си, а и да имах тази възможност, пак нямаше да го направя... Прекалено много съм влагал в нея за последните 3 години.... Каквото и да вложа, никога няма да го избия, а и това не ми е цел... Просто искам да се отърва от нея, за да си взема нещо, което ще ми върши повече работа в града... Колата си е добра... Давам я за малко, според мен, пари, за да може с още някой лев, някой ентусиаст, любител на мощните коли, да си я достегне и да си я врътка... Двигателя е пушка, но в момента наистина нямам пари да я стегна и тогава да я продавам... Иначе, сигурно и повече желаещи щеше да има...
            фиата си е фиат

            Коментар


              #7
              КОЛЕГИ, ОФИЦИАЛНО СЕ ОТКАЗВАМ ОТ БАРТЕРИ - КОЛАТА СЕ ПРЕДЛАГА САМО ЗА ПРОДАН! ЦЕНАТА Е 1600 ЛВ. КАТО ПОДЛЕЖИ НА СЕРИОЗЕН КОМЕНТАР, НО САМО НА МЯСТО! ДНЕС ВЗЕХ РЕШЕНИЕ, ЧЕ ЗА МОМЕНТА, КОЛА НЕ МИ Е НУЖНА, А ЕДИН АВТОМОБИЛ СИ Е СЕРИОЗЕН РАЗХОД... А И В ПЛОВДИВ СИ Е ГОТ ДА СЕ ХОДИ ПЕШ ПОЗДРАВИ И ОТГОВАРЯМ НА ВСЯКАКВИ ВЪПРОСИ ОТНОСНО МПС-ТО, НА ДАДЕНИТЕ ТЕЛЕФОНИ, ИМЕЙЛ, СКАЙП И ТУК ВЪВ ФОРУМА!Ако може, някой модератор да промени заглавието на темата по своя преценка, защото ми е изтекло времето и не мога да редактирам поста си! ЦЕНА: 1600 лв. със сериозен коментар но само на място!Ако може да не пишеш с главни букви?Модераторски екип на fiat-bg.org
              фиата си е фиат

              Коментар


                #8
                Нова цена : 1500 лв! По-малко едва ли ще падна, щот ми трябват спешно парички! Колата не е спирала от движение... Продължавам да я карам.... Върви, та си е... майката... 80-100 из Тракия в Пловдив... Който е карал такъв мотор, ще знае за какво говоря... А който не е, винаги може да сам да си провери...
                фиата си е фиат

                Коментар


                  #9
                  Ъпче... Явно наистина кризата яко ни е ударила... Цената може и да се коментира леко.... Очаквам любители на малко по-мощните возила....
                  фиата си е фиат

                  Коментар


                    #10
                    нагоре! 1500 лв.
                    фиата си е фиат

                    Коментар


                      #11
                      иииии да повдигнем малко темата... колата все още се продава... отворен съм за всякакви преговори... 1500 лв!
                      фиата си е фиат

                      Коментар


                        #12
                        UP
                        фиата си е фиат

                        Коментар


                          #13
                          нова цена... 1400...
                          фиата си е фиат

                          Коментар


                            #14
                            Така, понеже интерес няма, а аз разбирам, че е криза, хората нямат пари, по колата си има работа, а на мен спешничко ми трябват парички, НОВАТА ЦЕНА Е 1200 ЛВ. без повече коментари...
                            фиата си е фиат

                            Коментар

                            Working...
                            X