Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава 1.9тд100

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава 1.9тд100

    Fiat Брава ELX употребяван автомобил Юли 1998 287,ххх км Дизел Ръчни 100 к.с. 1900 см3 4/5 врати Тъмно син металик Цената е 2200лвПричината за продажбата е, че си купих кола на газ, и понеже вече няма да има кой да я кара на тази цена на нафтата, трябва да се разделя с нея.Особености и Екстри Комфорт:Климатик, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба Сигурност:ABS, Airbag, Ксенонови фарове, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка Друго:Серво управлениеДопълнителна информация:Мотора е без разход на масло от смяна до смяна. Допълнителна информация:Колата е в много добро техническо състояние със леки наложащи ремонти, който ще опиша по-долу.Колата я давам с комплект стоманени 15-ски с летни гуми, както и комплект 14-ски със нови зимни гуми 175/70/14(на около 1000км са).Грасдко в Бургас ми гори около 7,5л/100, а извън града около 6.Преди 10000км съм сменил ангренажа с ролките, както и пистовия ремък с ролките.Маслото след 3000км трябва да се смени, Предните амортисьори са сменени преди 6-7000км, външни кормилни накрайници са сменени, предните накладки са на по-малко от 1000км, задните може да искат смяна до 10-тина хиляди километра, генератора е рециклиран неотдавна.Всичко по колата работи.Има преглед, гражданска на вноски(Април изтича, и след като няма да се кара няма да я подновявам) и винетка за 2011(мога да си я сваля за сметка на цената).Наложащите ремонти, за които споменах по-горе са:1.Тампони на носачите.Само отляво тропа, но препоръчвам и отдясно да се смени.2.ГНП-то протече, и твърдо бях решил да го сменя, дори заблудих колега от форума , че ще взема помпата, но с тези цени на нафтата си купих кола на газ и му отказах помпата.Цената беше 180лв за помпата.3.Има много външни забележки, но най фрапиращото е, че няма никаква боя по тавана и предния капак, или с две думи колата е за боя.4.Предната броня е пукната заедно с халогена(левия, но имам купен оригинален халоген и ще го дам) след като ударих едно куче.Имам още една броня, която ще я дам с колата(и тя е много леко пукната но на място, което не се забелязва).Нямам актуални снимки на колата, но ще дам по-старички.Цената на колата ПОДЛЕЖИ на коментар, но няма да я подаря.По груби мой изчисления по колата трябва да се налеят около 1000лв (това с боядисването, което ще ми излезе 600лв), и ще стане перфектна.Снимките ще ги кача довечера в някой сайт и утре ще дам линка. http://dimovip.snimka.bg/photos-from-gsm/fiat.576264 .За контакти: 0887/017567- Димо, или скайп: dimopimp , или тук в темата, или на Л.С.Засега я пускам само тук, но ако на никой не му хареса ще я пусна и в сайтовете за обяви.

    #2
    хаха

    Колега, извинявам се за спама, ама тоя разход дет си го дал... Че то моето браво което е 1.8 16В ми дава под 6 извънградско (при нормално каране - 120-140км/ч) ... Тъкмо ми направи впечатление дизеловата брава и то... ще ми излезе по-скъпо от колкото бензиновото браво...
    фиата си е фиат

    Коментар


      #3
      Re: хаха

      tskostov написа:
      Колега, извинявам се за спама, ама тоя разход дет си го дал... Че то моето браво което е 1.8 16В ми дава под 6 извънградско (при нормално каране - 120-140км/ч) ... Тъкмо ми направи впечатление дизеловата брава и то... ще ми излезе по-скъпо от колкото бензиновото браво...
      извинен си за спама ама я пак колко ти гори и при каква скорост??? Ъп колега тези колички са супер аз до скоро имах такова
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #4
        Re: хаха

        tskostov написа:
        Колега, извинявам се за спама, ама тоя разход дет си го дал... Че то моето браво което е 1.8 16В ми дава под 6 извънградско (при нормално каране - 120-140км/ч) ... Тъкмо ми направи впечатление дизеловата брава и то... ще ми излезе по-скъпо от колкото бензиновото браво...
        колега , имаш Уникална кола, и бих ти препоръчал да се не оглеждаш по други, нито да я сменяш някога.Моята толкова гори, за другите незнам, но ако има реален интерес за разхода, мога да напиша, че гори 4,5/100

        Коментар


          #5
          ъп, хайде на ефтинията, 10лв наффта, 3 литра и половина.Вече първи ден откак свалих акумулатора и прашасва.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              скоро може пак да падне от продажба

              Коментар


                #8
                или да я пръсна на части...

                Коментар


                  #9
                  Вчера, след като фиата остави майка ми на пътя, аз се заеха да разбера ко става, макар да не разбирам толкова.Не искаше да запали и това е.Оказа се, че целия проблем идва от една желязна тръбичка между гумената круша и горивния филтър.Търкала се е дълго време в едно друго метално нещо, и след протриването се е спукала и е засмукала въздух.Свалих я вчера, заварих я и днес ми остана верме и преди малко я сложих, обезвъздуших, и запали от раз.Имам чувството, че заради това ми е правила тея номера с мириса на нафта в купето , както и придърпването след като и дам много много газ.

                  Коментар


                    #10
                    ако наистина има мераклии, ше ремонтирам ГНП за моя сметка

                    Коментар


                      #11
                      up

                      Коментар


                        #12
                        ъп, може бартер Фиата ми + опел астра 92-ра година на газ за една по- новичка..

                        Коментар


                          #13
                          Астрата продадена, може бартер за кола на газ

                          Коментар


                            #14
                            мммм колицата ми.... 1 месец и половина без да е палена или мърдана.. сложих акумулатора и докато помирише ключа и беше запалила вече.Пенсионера, който обеща да вземе астрата ми се отказа, че нямал 1200лв, така че бартерите засега отпадат.

                            Коментар


                              #15
                              само обслужването и беше 600лввсички ремъци ролки и т.н е сменено

                              Коментар

                              Working...
                              X