Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Рено Лагуна 1,8 RT 1996г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Рено Лагуна 1,8 RT 1996г.

    Продавам си колата:РеноЛагуна хетчбек;1,8 моно инжекция , 96 конски сили;Произведена 1995г.;В момента е на 193 000 км. / колко са реални не знам , като дойде от Холандия имаше сервизна книжка , която съответстваше на километража 157 хиляди и нещо. /;Като екстри нищо особено - ел. стъкла , ел. огледала , серво , централно, музика Пионер модел Рено;Цвят - много особен и ефектен - тъмно кафяв металик - хамелеон;Газова уредба - монтирана след пристигането в Шумен - марка BRC - 40 литра бутилка, харчи около 8,5 - 9,5 литра газ на 100 км.;Колата в момента е със зимни гуми на стоманени джанти - 2 бр. Мишелин и 2 бр. Дайтона - много запазени особено мишелина - на около 10 хил. км. са;Към колата има и летни гуми 2 бр. Йокохама и 2 бр. Дебица също много запазени - не повече от 10 -12 хил. км.Летните гуми са монтирани на оригинални лети джанти Рено 14 " - в идеално състояние.За периода през който я имам Лагуната не ми е създавала никакви проблеми, върви идеално, вози разкошно, обслужвана е редовно според моите преценки.Сменени са всички тампони на преден и заден мост , накладки на предни и задни спирачки преди около 7 -8 000 киламетра.Маслото е сменено редовно през 10 000 километра / марка Кастрол/ , последната смяна е преди 3 000 километра заедно с маслен и горивен филтър.Колата има Гражданска отговорност до 07.2011г. и Годишна винетка за 2011г. , Годишен преглед до 11.2011г.Естествено , че има някои забележки, но идеалните коли всички знаем къде са.Цената която и търся е около 2 500 лева. / тя може да се коментира естествено /.Снимки ще кача при първа възможност - нека да се стопли , че да я измия и лъсна малко.Колата се намира в гр. ШуменЗа контакти:тел - 0895 822 823мейл: valga@abv.bgможе и тук на ЛС
    Прикачени файлове
    Който не работи, не трябва да яде!

    #2
    Нагоре.
    Който не работи, не трябва да яде!

    Коментар


      #3
      Малко нагоре
      Който не работи, не трябва да яде!

      Коментар

      Working...
      X