Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер-продава Типо 1.7 Д

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бартер-продава Типо 1.7 Д

    Типото е 12.1992г. 1,7 чист дизел.В движение,ГО и ГТП-04.2011.Аларма,радио,ксенон 6000К,халогини.Продавам-1200лв. или бартер/с допл. от моя страна/ за по-нов Фиат,Голф3,Пасат или Опел корса-дизел.Колата е подържана, есента са сменени праговете и доста кърпене по задните калници. Няма гнило.Добър външен вид. Ползва се всеки ден.Няма да пиша какво е сменяно,защото никой няма да повярва. Който разбира сам на място ще разбере.По колата си има неща за смяна,но не са спешни и зависи от преценката на собственика.Последните две снимки са от кърпенето есента. Другите снимки са от предишния собственик. Колата съм ползвал 6 месеца и не ме е излъгала. Просто е малка за това което ми трябва.!!!КОЛАТА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ. МОЖЕ ЛЕК КОМЕНТАР В ЦЕНАТА.ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ Е БАРТЕР, ЗА ГРАД СОФИЯ!!!! Не ми се обикаля на огледи,дано колегите не се обидят.0884099167

    #2
    Re: Бартер-продава Типо 1.7 Д

    alexass13 написа:
    Типото е 12.1992г. 1,7 чист дизел.В движение,ГО и ГТП-04.2011.Аларма,радио,ксенон 6000К,халогини.Продавам-1200лв. или бартер/с допл. от моя страна/ за по-нов Фиат,Голф3,Пасат или Опел корса-дизел.Колата е подържана, есента са сменени праговете и доста кърпене по задните калници. Няма гнило.Добър външен вид. Ползва се всеки ден.Няма да пиша какво е сменяно,защото никой няма да повярва. Който разбира сам на място ще разбере.По колата си има неща за смяна,но не са спешни и зависи от преценката на собственика.Последните две снимки са от кърпенето есента. Другите снимки са от предишния собственик. Колата съм ползвал 6 месеца и не ме е излъгала. Просто е малка за това което ми трябва.!!!КОЛАТА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ. МОЖЕ ЛЕК КОМЕНТАР В ЦЕНАТА.ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ Е БАРТЕР, ЗА ГРАД СОФИЯ!!!! Не ми се обикаля на огледи в провинцията,дано колегите не се обидят.0884099167
    Колеги търся само дизел, бартер с допл. от моя страна за по-нов Фиат,Голф3,Пасат или Опел корса,Астра .Желателно на Л.С. или gsm.Моля четете по-горното.Не приемам бартери за стари и бензинови коли. Цената не е крайна. Моля за цени от рода 500,600 и ако може "да ме оправят през чаропогашник" -просто не звънете.Колата е в движение,снимките че са стари, то няма никаква разлика в момента.Моля на тези които мислят да звъннат разговора да не започва веднага "АКО МОЖЕ...ЦЕНАТА"Как може да даваш 500 лв. като не си видял колата. Тя може и 500 лв. да не струва. :P

    Коментар


      #3
      Re: Бартер-продава Типо 1.7 Д

      alexass13 написа:
      Типото е 12.1992г. 1,7 чист дизел.В движение,ГО и ГТП-04.2011.Аларма,радио,ксенон 6000К,халогини.Продавам-1200лв. или бартер/с допл. от моя страна/ за по-нов Фиат,Голф3,Пасат или Опел корса-дизел.Колата е подържана, есента са сменени праговете и доста кърпене по задните калници. Няма гнило.Добър външен вид. Ползва се всеки ден.Няма да пиша какво е сменяно,защото никой няма да повярва. Който разбира сам на място ще разбере.По колата си има неща за смяна,но не са спешни и зависи от преценката на собственика.Последните две снимки са от кърпенето есента. Другите снимки са от предишния собственик. Колата съм ползвал 6 месеца и не ме е излъгала. Просто е малка за това което ми трябва.!!!КОЛАТА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ. МОЖЕ ЛЕК КОМЕНТАР В ЦЕНАТА.ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ Е БАРТЕР, ЗА ГРАД СОФИЯ!!!! Не ми се обикаля на огледи,дано колегите не се обидят.0884099167
      Колега може да направим един бартер да ти дам едно мондео комби 115 коня за този фиат на чист бартер ако искаш!
      Tipo 1.6 mi 78HP

      Коментар


        #4
        Re: Бартер-продава Типо 1.7 Д

        Не не става

        Коментар


          #5
          Re: Бартер-продава Типо 1.7 Д

          1000 lv.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                В момента е със зимни гуми. Има отделно към нея и летни гуми.Гражданска 07.2011

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    850 lv

                    Коментар


                      #11
                      Също става бартер за немска с газова 4/5 врати

                      Коментар


                        #12
                        800 :D след това на части,не приемам бартер. Намерих каквото ми трябва :D

                        Коментар


                          #13
                          ГТП 03.2012, ГО 07.2011 Летния комплект е на един сезон и все още не съм свалил зимните.

                          Коментар


                            #14
                            Продадено

                            Продадена, темата е за триена

                            Коментар

                            Working...
                            X