Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа 1.6, 1998 г. - 2200 лв., обслужена е

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    2000
    Моля,пишете малко по-грамотно...

    Коментар


      #47
      Е*аси нещастието.... Търся точно такава кола но в моя район Добрич-Варна-Силистра-Шумен и няма нито една свястна...Късмет колега ,колата е добра а и е с най добрия мотор ( според мен) който ФИАТ някога е правил...
      FIAT Uno turbo i.e.
      С бензин в кръвта!

      Коментар


        #48
        RokFort написа:
        Е*аси нещастието.... Търся точно такава кола но в моя район Добрич-Варна-Силистра-Шумен и няма нито една свястна...Късмет колега ,колата е добра а и е с най добрия мотор ( според мен) който ФИАТ някога е правил...
        Да ,наистина ,никога не съм имал проблеми с двигателя. Сполучлив е доста.
        Моля,пишете малко по-грамотно...

        Коментар


          #49
          Моля,пишете малко по-грамотно...

          Коментар


            #50
            две !И!ляди
            Моля,пишете малко по-грамотно...

            Коментар


              #51
              Моля,пишете малко по-грамотно...

              Коментар


                #52
                bgaf написа:
                Разбирам те, че те яд, ама слез на земята и мисли трезво. Аз само ти казвам, че накрая ще я докараш на цената на автокъщите...И всичко това, дето го изтъкваш за колата, ще си остане за твоя сметка...И всичко идва от това, че хората не обичат да купуват коли, карани от българи и в България...
                а да си вземеш кола от Дупница или Горубляне е страхотно, 90 процента от колите там са закрепени колкото да бъдат продадени, никой от продавачите не е съгласен да закараш колата на преглед при майстор, всички коли са карани от пенсионери жени или лекари, на по 90 до 120 хиляди са и с износени волани до болка и перфектно измити двигатели. Стига глупости ако е карана от човек в БГ, просто си остава кола, а ако си вземеш гроб за 1000 лв по евтин, цял живот наливаш пари докато не подмине цената на по скъпия и подържан автомобил. Логиката ти и на много други ни кара да изкупуваме боклуците от моргите на другите държави.Успей с продажбата на колата колега.
                мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                Коментар


                  #53
                  Мерси ,колега AthlonXP , за мнението. Радвам се ,че има и нормално - мислещи хора . Никога няма да си продам Фиата на цената на автокъщите ,защото знам с колко мерак съм си го поддържал . По-добре да си ми седи като втора кола ,отколкото да го дам за 1500. А на другите пичове им пожелавам успех с колите от автоморгите=автокъщите
                  Моля,пишете малко по-грамотно...

                  Коментар


                    #54
                    AthlonXP написа:
                    bgaf написа:
                    Разбирам те, че те яд, ама слез на земята и мисли трезво. Аз само ти казвам, че накрая ще я докараш на цената на автокъщите...И всичко това, дето го изтъкваш за колата, ще си остане за твоя сметка...И всичко идва от това, че хората не обичат да купуват коли, карани от българи и в България...
                    а да си вземеш кола от Дупница или Горубляне е страхотно, 90 процента от колите там са закрепени колкото да бъдат продадени, никой от продавачите не е съгласен да закараш колата на преглед при майстор, всички коли са карани от пенсионери жени или лекари, на по 90 до 120 хиляди са и с износени волани до болка и перфектно измити двигатели. Стига глупости ако е карана от човек в БГ, просто си остава кола, а ако си вземеш гроб за 1000 лв по евтин, цял живот наливаш пари докато не подмине цената на по скъпия и подържан автомобил. Логиката ти и на много други ни кара да изкупуваме боклуците от моргите на другите държави.Успей с продажбата на колата колега.
                    Мойта логика изобщо не е тая, ама по Коледа не ми се кара с никого...Просто съм му написал на колегата докъде ще стигне, а не кое нормалното и кое не...Ама толкова сте и разбрали какво казвам...Между другото, ти карана в България кола ли си купи?
                    FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                    Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                    Коментар


                      #55
                      bgaf написа:
                      AthlonXP написа:
                      bgaf написа:
                      Разбирам те, че те яд, ама слез на земята и мисли трезво. Аз само ти казвам, че накрая ще я докараш на цената на автокъщите...И всичко това, дето го изтъкваш за колата, ще си остане за твоя сметка...И всичко идва от това, че хората не обичат да купуват коли, карани от българи и в България...
                      а да си вземеш кола от Дупница или Горубляне е страхотно, 90 процента от колите там са закрепени колкото да бъдат продадени, никой от продавачите не е съгласен да закараш колата на преглед при майстор, всички коли са карани от пенсионери жени или лекари, на по 90 до 120 хиляди са и с износени волани до болка и перфектно измити двигатели. Стига глупости ако е карана от човек в БГ, просто си остава кола, а ако си вземеш гроб за 1000 лв по евтин, цял живот наливаш пари докато не подмине цената на по скъпия и подържан автомобил. Логиката ти и на много други ни кара да изкупуваме боклуците от моргите на другите държави.Успей с продажбата на колата колега.
                      Моята логика изобщо не е тая, ама по Коледа не ми се кара с никого...Просто съм му написал на колегата докъде ще стигне, а не кое нормалното и кое не...Ама толкова сте и разбрали какво казвам...Между другото, ти карана в България кола ли си купи?
                      мен ли питаш ?? До сега само една ланчиа 1.9 тд съм взимал от авто къща и на път за кат с транзитните номера се разпушляви на масло, нз как я бяха закрепили но турбото много жестоко се беше износило. От тогава кола от човек, първо си спестявам разходите по кат, нервите по опашки и губиш 2 дни в разправии. Когато купуваш кола от човек си я огледай(както би направил с авто къщата) ако не ти харесва не купуваш, никой не ти е опрял пистолет.
                      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                      Коментар


                        #56
                        Ми той човека, дето продава(отървава се) кола, може да се окаже, че е по-зъл и от джамбазин...Гаранция никой не дава, така че и на двете места се гледа...
                        FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                        Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                        Коментар


                          #57
                          Имаш ЛС.

                          Коментар


                            #58
                            Моля,пишете малко по-грамотно...

                            Коментар


                              #59
                              2000
                              Моля,пишете малко по-грамотно...

                              Коментар


                                #60
                                Моля,пишете малко по-грамотно...

                                Коментар

                                Working...
                                X