Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.4 SX Тунинг 1998 година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.4 SX Тунинг 1998 година

    Тунинг странични огледала, предна Абартова броня,странични прагове, скоростен лост Isolta, Remus, тунинг километраж- бял със сини неонови светлини, кожен салон, тунинг фарове тип "лупи", гуми Dunlop Sport, лети джанти, DVD + USB + тонколони Sony Explode, лети джанти, тонирани стъкла, каско до края февруари 2011.Цена : по договаряне!!!Телефон за връзка- 0883 357 811E-mail - djnikia@mail.bg
    Прикачени файлове
    Чувствам се наред, когато гледам само напред.

    #2
    цена?

    Коментар


      #3
      borisov написа:
      цена?
      По договаряне..аз съм го написал в обявата..надявам се, че се вижда Чакам предложения
      Чувствам се наред, когато гледам само напред.

      Коментар


        #4
        Nikolai_dj написа:
        borisov написа:
        цена?
        По договаряне..аз съм го написал в обявата..надявам се, че се вижда Чакам предложения
        то хубаво по договаряне ,но кажи някаква ориентировъчна ,че ако ти кажа 1000 лева и ще има сръдни , а и все пак правилата са за спазване :D

        Коментар


          #5
          borisov написа:
          Nikolai_dj написа:
          borisov написа:
          цена?
          По договаряне..аз съм го написал в обявата..надявам се, че се вижда Чакам предложения
          то хубаво по договаряне ,но кажи някаква ориентировъчна ,че ако ти кажа 1000 лева и ще има сръдни , а и все пак правилата са за спазване :D
          Ок така да бъде..според това,което виждам в сайтовете и според моята лична оценка на колата цената е в интервала 2400-2800 лв..ако някой е на мнение,че цената е висока за тази кола и че тя струва по-малко пари нека да изкаже мнение и да го обоснови
          Чувствам се наред, когато гледам само напред.

          Коментар


            #6
            мое мнение: в този интервал цената е добра има прилична визия ,ако няма проблеми по колата тогава цената е перфектна

            Коментар


              #7
              Евала колега много лъскава кола много пазена изглежда и аз имам 1.4 с броня от абарт много я отваря...парите са и нормални за нещата които има...ако има климатик и двигателя е наред 2500 минимум ще вземеш който е ценител ще ги даде. успех
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #8
                borisov написа:
                мое мнение: в този интервал цената е добра има прилична визия ,ако няма проблеми по колата тогава цената е перфектна
                Проблеми няма- поне досега на мен никакъв проблем не ми е правила- единствено този който иска да я вземе трябва да знае,че термостата е тръгнал за смяна и вече маслото и ремъка с ролките след 3000-4000 хиляди километра- това е!!! Разбира се евентуално мога да отбия малко от цената за сериозен купувач заради тези неща
                Чувствам се наред, когато гледам само напред.

                Коментар


                  #9
                  mitkosoft написа:
                  Евала колега много лъскава кола много пазена изглежда и аз имам 1.4 с броня от абарт много я отваря...парите са и нормални за нещата които има...ако има климатик и двигателя е наред 2500 минимум ще вземеш който е ценител ще ги даде. успех
                  Благодаря ти за коментара. Наистина колата я бива много и ако не заминавах за чужбина след 2-3 месеца не мислех да я продавам. Желая ти успехи и на теб и дано колата ти да слуша
                  Чувствам се наред, когато гледам само напред.

                  Коментар


                    #10
                    успех с продажбата колега бравото много радва окото

                    Коментар


                      #11
                      borisov написа:
                      успех с продажбата колега бравото много радва окото
                      Мерси. Всичко хубаво ти желая !!!
                      Чувствам се наред, когато гледам само напред.

                      Коментар


                        #12
                        Колега бартер за http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...506&highlight= ?!

                        Коментар


                          #13
                          бартер за тази кола с доплащане?(от моя страна)http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70508

                          Коментар


                            #14
                            Бравото отново е за продаване. Ако има желаещи нека да пишат или да се обаждат на посочения от мен телефон.
                            Чувствам се наред, когато гледам само напред.

                            Коментар


                              #15
                              Чакам предложения
                              Чувствам се наред, когато гледам само напред.

                              Коментар

                              Working...
                              X