Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам:фиат браво,форд ескорт кабрио,форд транзит/бартери/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам:фиат браво,форд ескорт кабрио,форд транзит/бартери/

    фиат Браво 1,6 16v1997год. ел.стъклаел. огледалацентрално заключванеалармакаско до април месецнапълно обслужено/нов съединител,нови дискове,накладки,масло,филтри,антифриз,още 20000км. до смяна на ангренажа/212000км./мисля,че са реални,защото колата е много стегната и вървежна/имаше лек удър отпред/сменени са преден капак,предна броня,десен фар и гредата над радиятора/цена 2000лв.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Форд Ескорт кабрио 1,6 XR31988год.централно заключванеалармаимобилайзергаз. уредбасъс спортно окачванелети джанти 14 цолаCD MP3има козметични забележки,не работи на бензин/помпата е здрава/беше ми за проект,давам към него предна и задна добавка към броните от RS и прагове,имам и оригинално антикрило за багажникацена 1000лв. или бартер за запазено уно,панда,пунто,типо или нещо нормално до тези пари без доплащане от мен---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Форд Транзит 2,4 чист дизел1994год.дълга база,товарен 3,5т. с двойна гумалятото е изкърпен и пръснат на шприц черен мат/и така може да се кара/няма акомулатор и предното стъкло е спукано около 20см./лепят ги/прегледа е до февруари и застраховката е втора вноска тогава/на две вноски е/цена 2800лв.бартер за по-малък бус,пикап,лек автомобил до 1500лв.+доплащане разликатанамират се на 3км. от Благоевградтел.0886/555512skype-williams.f16v.
    Прикачени файлове

    #2
    кабриото е продадено

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            бравото продадено, остана буса 2800лв , или бартер за по евтино мпс до 1500лв

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      2000lw

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            2000

                            Коментар

                            Working...
                            X