Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ,или бартер за пунто ЖТД-106 ГТИ 118 КС!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ,или бартер за пунто ЖТД-106 ГТИ 118 КС!

    Колеги продавам си колата! Която купих с много любов! Причини- личната ми сигурностот една страна ,колата си я карам главно за кеф ,имами 406 ца с която си джиткам,но изпаднах в некой ситуаций в който се позамислих ! И днеска пак закъсах с другото пежо в една кал, като ходих за риба, и стигнах до извода ,че ми трябва нещо бавно и -4х4 !Та за колата !Пежо 106 ГТИ 1.6 16 -118к.с!96 г.Като екстри си има- климатик ,работещ, ел стъкла и огледала фарове Сонар ,с ксенон на късите и дългите, стоповете също се сменяни ,колата е окабелена за яка музика, но мен това не ме вълнува ,в момента е с сд- блаупункт,и супер колонки херц , но мисля тях да си ги оставя, корите на вратите са преправяни и са за 4 колонки!173 000 км има и неква сервизна книжка ,в която чат пат некой е писал ,за км не гарантирам че са реални, но преди 3 години е била на 132 000 по тая книжка и българския и собственик!Сменил съм съединител, макар че немаша нужда, оказа се жилото на съединителя, по предницата разни тампони и биалети ! Ремъци и ролки са на 40 000км , според тая книжка ,аз не съм ги сменял! Друго за което се сещам , е че има теч на масло от капака на клапаните и нейде около масления филтър ! Свети лампата за аербега!По външния вид си има забележки, 80% от който ще излязят с едно пастиране!Колата , при мене припърпя инцидент , нацелих едно пикапче за щастие в гумата и си сгънах само капака ,предния, затова и го боядисах черен мат !Колата е обута с зимни гуми йокохама на 2000км дот 2009 година ,с джанти оз рейсингОтделно има и 4 летни гуми марангони с дот 2009 година и 4 тири метални джантиИ една скоросна кутия в насипно състояние!Това е за колата !Цена 3500лв ,като е окончателна, че още съм на две !Бартери ключ за ключ за джип ,Колата може, да се продаде без: джантите и гумите с който е в момента -400 лева надолу,със металните джанти и летните гуми!без фаровете и стоповете и ксенона-200 лева надолу! Като фарове и стопове си носите вие!08887996420897036446 Йонко ,намира се в гр Раднево!http://www.mobile.bg/11291361180993203Може и бартер за пунто ЖТД с доплащане от моя страна! Но и неква бензинка 2000 г нема да откажа! Търся нещо за жената! :D
    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

    #2
    Що реши че Пунто-то е по проходимо...
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Вече не опирам до проходимост, долу съм написъл- че искам нещо за жената ! Но пък и джипка нема да откажа! :D
      На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

      Коментар

      Working...
      X