Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ГТ 2500лв до нова година!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто ГТ 2500лв до нова година!!!!!!!!!

    Марка:ФиатМодел:ПунтоГТДвигател:1.4 турбоДата на производство:април 1998 годинаПробег:135 000кмЦвят:БялЕкстри:тунинг,ел.стъкла,ел.огледала,А БС,ксенонДруги:колата е изработена от стъкломат(калниците и предния капак)Забележки:колата има проблем с четвърта скорост и трябва да се боядиса(на шприц кит е в момента)Снимки:Цена:2500-тази цена е на колата БЕЗ джантите(не се продават)ВЪЗМОЖЕН Е ЛЕК КОМЕНТАР,НО САМО НА МЯСТОКОЛАТА ЩЕ СЕ ПРОДАВА ДО 27-28ДЕКЕМВРИ СЛЕД КОЕТО СЕ ЗАПОЧВА НА ЧАСТИ!!!!!!!!!!!!!За контакти:Вальо 0893473667 или на ЛСКолата се намира в град Разград!!!!!
    Прикачени файлове

    #2
    Остават 20дни и колата се започва на части!!!!!!!!!!!!!!

    Коментар


      #3
      barter za pistov motorНарушение на т. 1.12 от правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Прикачени файлове
      караи жаден и остави един полицаи гладен

      Коментар


        #4
        Нова цена 2300лв..........смъквам още 200лв да помогна на новия собственик за скор.кутия!!!!!!!!!!!!!!!Тава е последния подарък който правя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Добре бе колега защо я продаваш неможах да разбера? само защото е счупена ск.кутия ли? дай ше ти намерим чаркове квото ти трябва... толкова пара вкара в тази кола ся за безпари я даваш... бива ли такова нещо?

            Коментар


              #7
              JacK`DanielS написа:
              Добре бе колега защо я продаваш неможах да разбера? само защото е счупена ск.кутия ли? дай ше ти намерим чаркове квото ти трябва... толкова пара вкара в тази кола ся за безпари я даваш... бива ли такова нещо?
              Не ми е проблема в кутията.....така я карам от както съм я купил и честно да ти кажа не ми пречи.Трябва да освободя пари!!!!!!!

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  2200лв

                  Коментар


                    #10
                    ...

                    БАРТЕРФиат Брава 1.6 16в, 90 к.с., 96 година перфектна с зимни гуми и газвидях че и търсиш кеш, но съжелявам нямам, иначе без да мисля ги давам колата ми харесва многопоздрави
                    Fiat Brava 1.6 16V 90HP
                    Fiat Brava 1.2 16V 80HP
                    Fiat Bravo 1.2 16V 80HP

                    Коментар


                      #11
                      Сори,колега но бартери не ме устойват.По-добре лизинг 1000-1500лв напред и до 2500 на вноски!!!!!!!!!!!!

                      Коментар


                        #12
                        ПРОДАДЕНО

                        Коментар


                          #13
                          Браво колега! Радвам се, че хубашата колица си намери собственик.
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар

                          Working...
                          X