Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Опел Корса А 91г. 1.4 моно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Опел Корса А 91г. 1.4 моно

    Здравейте!Дойде времето да се разделя с Корсата.Документално изрядна-първи собственик в БГ,прегледа изтича тоя месец,гражданската е до януари.Мотора е повече от чудесен-върви перфектно,не пипа маслото,пали от раз.КОлата е на 180000 реални хиляди километра-90000 в Германия и още толкова тук.Имам сервзна книжка която е грижливо водена докато колата е била в Германия.Наскоро са сменени,гарнитурата на въздушния филтър,ремъка на алтернатора(немски),въздушния филтър и маркуч на бензиновата помпа.Колата се продава с 4-ри зимни гуми Дебица на 2 сезона(13 цола)Има изправна газова уредба с тородиална бутилка(на мястото на резервната гума)Аларма с централно заключване-напълно изправна2 ключа с 2 дистанционниСалона е в много добро състояние-няма скъсано счупено и прочиеЗа жалост останалото е в много лошо състояние.Изгнила е:вратите,ботушите предната и задната престилка...дъното е абсолютно здраво и не е кърпено.Ходовата част също не е добре-за смяна на първо четене са амортисьорите,шарнири,накрайници,наклатки...Има и проблем-Без лява полуоска е,и евентуално има проблем с диференциала.Мислех да я давам за скрап,но е грехота този чудесен мотор и салон да се похабят.Ако все пак не я вземе някой в близките 7 дни,Надин я очаква.Снимки:http://pics.data.bg/categories/1/%d0...Корсата се намира в София.На части не я продавам защото няма къде да я разглобя.Цената е 400 лева,а с мен можете да се свържете на 0885 369 899(не следя форумите,така че ме търсете по телефона).Поздрави!
Working...
X