Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD+чип 3100 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 JTD+чип 3100 лв

    Дата на производство:декември 2000 г.Тип двигател:ДизеловМощност 140 к.с.Скоростна кутия:РъчнаКатегория:ХечбекПробег 137000. Здравейте на всички след 3 години вярна служба дойде времето и за продаване.Накратко,автмобилът е внесен 2007 година на 109000км.В момента е на 137000.Сменени консумативи,масло(Castrol Magnatic 10w Diesel) и филтри преди 100км.Чисто нов акумулатор Gigawatt с 3 години гаранция.Сменени подгревни свещи,алтернатор,хидравлична помпа,накрайници,носачи,задни амортисьори,накладки,датчик колянов вал,термостат,датчик термостат.Колата има чип (благодарение на един колега от форума който много уважавам)и е към 140 конски сили.Музиката е Panasonic mp3,елипси на задната кора.Има ГО и ГТП до юли 2011,аларма централно заключване,климатик,4 зимни гуми.ЦЕНА 3100лв.Телефон:0886605337Ако някой се интересува повече и иска други снимки пишете ми на Л.С или на скайпа adrenalin1515.Продавам я защото съм се насочил към по голям автомобил,за момента нямам други снимки освен тези като ми остане повече време ще я снимам пак и ще сложа снимки.Това е от мен за сега хубав ден
    Прикачени файлове
    Toyota Celica 98-7AFE
    Ex:Fiat Bravo JTD

    #2
    Re: Fiat Bravo 1.9 JTD+чип 3100 лв

    Колата замина за Пловдив днес да е честита на новия собственик който обеща да се регистрира тук защото му обясних че има адски много точни хора,на които и аз благодаря защото много са ми помагали когато съм имал нужда.Специални благодарности на двама човека които адски много уважавам vsd (Влади) и оgi28b (Оги).Пожеалвам ви на всички много безаварийни килмотери и по-малко ремонти по Фиатките.Поздрави Пепи
    Toyota Celica 98-7AFE
    Ex:Fiat Bravo JTD

    Коментар

    Working...
    X