Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа 145

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа 145

    Продавам алфа 145 1.9 ТД 90К.с. Искам да си продам колицата за да я сменя с бензинова с повече кончета под капака Колата е 1900см3 дизел 90к.с. 227 000 км. Продава се с перфектен мотор без теч на масло или каквото и да е друго ... Ходова част за смяна 1 тампон от ляво и манщон от дясно.Визията и е добра има една 2 забележки по вратите но не са фрапантни.По колата за 1 година съм сменил доста работи (предния собственик не е сменял нищо освен масла , амортесиори, накладки и свещи) От както е в мен реших да сменя някой работи за сигурност в зимни условия т.е масла,антифриз.накладки,гуми,свещи,прочистих цялата система,смених нафтовата помпа. Това беше когато купих колата. След време се наложи да сменя заден мост.... смених го целия след това пак смяна на масла филтри, кабели и акумолатор. Колата е доста здрава като цяло но има леки забележки в купето имам няколко напукани пластмаси (работа за 1 ден ) 2 леки цепки срещу пасажера и леко захабена кожа от същата страна.Цената е 2300 с музиката ( УСБ алпин ида-301рр бас+ усилвател тъндър който свирят адски много за марката си) Цена без горе посочените работи 1800лв с леко коментарче.Може и бартер за нещо след стоте коня. Алфата от събота е с оригиналните си джанти от 145/155/146 Телефон 0879044298
    Прикачени файлове
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    #2
    Колеги може тези дни да ви предлагам типо ..... така че ако има мераклии за алфата да си вдигнат телефоните
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    Коментар


      #3
      колеги затварям темата колата вече е бартеросана с колегата Бъдгет 3д
      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
      DREAMS: SEDICI !!!

      Коментар

      Working...
      X