Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер: Brava 1.6 16V ELX + LPG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бартер: Brava 1.6 16V ELX + LPG

    Мoдел: Brava 1.6 16V ELXLPG с ламбда контрол и емулатор.Година на производство: 1998 г.Тип двигател: БензиновМощност: 103 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория: ХечбекПробег: 145 000 кмЦвят: СивОсобености 4(5) Вратиo ABSo Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Климатикo Серво управлениеo Стерео/MP3 уредбаo Халогенни фаровеo Центр. заключване Много добро техническо състояние. Отлична работа на газ.Автомобилът го карам в чужбина. С варненска регистрация. Всичко е платено (ГО до следващата есен). Ще се прибирам около коледа за когато и е възможен бартера.Ще добавя снимки.Интересува ме само бартер за JTD от сорта на Libra, Alfa 147 или читава 156.Само за Варна.Контакти: ЛС, sstanev(a)hotmail.com
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    #2
    снимки...

    Актуални снимки.Бартера е възможен за след 2 седмици - после се отлага ... за лято
    Прикачени файлове
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Добавям актуални снимки. Автомобилът продължавам да го карам на дълги пасове и вече е с още около 10 000 км.Следващото ми идване до бг е в края на лятото.Всичко по колата работи и всички консуманиви и се сменят като по учебник.Интересува ме бартер за комън рейл дизел след 2001 с 4/5 врати.
      Прикачени файлове
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        След 2 седмици си идвам до Варна и ще е възожен бартер - изискването е дизел комън рейл.Не държа на марка/модел, но разбора се доплащането зависи от това
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар

        Working...
        X