Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам СПЕШНО Сеат Ибиза-1996 г-2000 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам СПЕШНО Сеат Ибиза-1996 г-2000 лв

    Продава се СЕАТ ИБИЗА:год. на производство:1996двигатвл:бензин-1400цвят:бялброй врати:2/3Автомобилът е с: ел.стъклачупеш волансерво управлениеалармацентрално заклплатени каско,гр.отговорност,маркировкаМП3Намира се в гр.СофияЦена: 2000 лв. възможен коментарТел. за връзка:0896597909-ИванСнимки не мога да кача понеже са големи ако някои се интересува от автомобила ще изпратя

    #2
    Здравейте,нека да си върна жеста за интереса ви към колата която продавам.Хайде на икономичния автомобил,преди време имах такъв Сеат и на дълъг път ми гореше около 5л./100км..Успех с продажбата!!!!
    Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

    Коментар


      #3
      georgibo написа:
      Здравейте,нека да си върна жеста за интереса ви към колата която продавам.Хайде на икономичния автомобил,преди време имах такъв Сеат и на дълъг път ми гореше около 5л./100км..Успех с продажбата!!!!
      Мерси колега ама интерес към автомобила няма,не зная защо

      Коментар


        #4
        tedi_skenderova написа:
        georgibo написа:
        Здравейте,нека да си върна жеста за интереса ви към колата която продавам.Хайде на икономичния автомобил,преди време имах такъв Сеат и на дълъг път ми гореше около 5л./100км..Успех с продажбата!!!!
        Мерси колега ама интерес към автомобила няма,не зная защо
        Пазара се напълни с автомобили.За съжаление,обаче по-голямата част от тях на доста голям пробег,което автоматично отваря бизнеса с авточасти и увеличава оборота на сервизите.Има и още причини,но нека да не ти отвличам темата излишно.Поздрави
        Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

        Коментар

        Working...
        X