Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо след хулигански набези

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо след хулигански набези

    Продавам Фиат Типо 1.6ie ’94г. - 75к.с. 240хил. км. с платени данък, гражданска, винетка до края на годината. Колата е с потрошени стъкла и фаровете. Предна лява врата и ляв калник са изкривени ( вратата беше обърната на обратно). Колата не е блъскана - потрошена е при вандализъм. Двигателя е в идеално състояние (сменени консумативи преди по малко от 1000км). Предницата също е в идеално състояние. Колата е в движение - проблем са липсата на стъкла. Колата е с газова уредба. ПРОДАВА СЕ В ЦЯЛО СЪСТОЯНИЕ!!!При интерес пращам снимки на mailЦЕНА: 700лв.ЗА КОНТАКТИ: 0878874545Колата се намира в София

    #2
    wpier@abv.bgЯ да я видя
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      zlkkolew@abv.bgПрати и на мен, колега.
      Bravo 1,2 16V

      Коментар


        #4
        Re: Продавам Фиат Типо след хулигански набези

        Glezyran написа:
        ПКолата е с потрошени стъкла и фаровете. Предна лява врата и ляв калник са изкривени ( вратата беше обърната на обратно). Колата не е блъскана - потрошена е при вандализъм.
        е защо са потрошили типото така?За всякакви странични въпроси - ЛС.Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Здравей!Ако не ти е проблем да ми пратиш малко снимки и на мен.Имейла: cyber_tisho@yahoo.comБлагодаря предварително
            My Beauty - Fiat Tipo 1.4, 90'

            Коментар

            Working...
            X