Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.2 16v

    Цена 3 300 лв. Дата на производство август 2001 г. Тип двигател Бензинов Мощност 80 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 111000 км Цвят Светло син Особености 2(3) Вратиo Airbago Газова уредба o Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Застраховка o Имобилайзерo Климатроникo Ксенонови фарове o Лети джантиo Стерео уредбаo Халогенни фарове o Центр. заключванеДопълнително за колатаИ така настана време разделно за нас. За запознатите - колата си има всички стандартни екстри за модела + както обичам да ги наричам и всички "форумни" екстри или иначе казано лупи и средна конзола от Мареа За километри не желая да коментирам, аз съм склонен да вярвам, че са истински така както и всеки от вас е склонен да вярва, че неговата също е с реални километри. Всеки е свободен да погледне и сам да прецени Иначе ето и допълнителната информация синтезирана:- Първи собственик съм на колата в България. - Газов Инжекцион Фобос. - Alpine MP3 player + допълнителни колони на кората. - 2ри комплект джанти с оригинални тасове на FIAT със зимни гумни Fulda - Кожен волан и скоростен лост. - Фарове с лупи от Мареа - Ксенон 4300- Средна конзола от Мареа с подлакътник - Каско до средата на Ноември - Гражданска отговорност до Март, 2011 - Ремъци и ролки сменени преди 10 000. - Предни дискове и накладки на 3000 км - Нови свещи
    Прикачени файлове

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    Колата е с оригинална аларма на ФИАТ и централно заключване + пълен комплект от 3 ключа. 2 сини с дистанционни за алармата (едното неизползвано никога) и един червен с код карта.

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #3
      Май беше редно да си оставя и телефона... Телефон: 0887 85 62 94 - Сашо

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        Продадено

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар

        Working...
        X